Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu ve Katılım Şartları

FOX TV sevilen sunucu Zuhal Topal ile yemek-yarışma formatında yeni ve sıcacık bir program ile izleyicilerle buluşuyor. Yemek yarışması olarak sınıflandırılabilecek olan Zuhal Topal’la Sofrada, dünyanın birçok ülkesinde popüler format olarak yayınlanmakta olan gelin-kayınvalide yarışması konseptine sahip. Zuhal Topal’la Sofrada başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Bu yarışmada, gelinler yemek pişirecek, yeteneklerini sergileyecek, kayınvalideler ise ortaya çıkan yemekleri tadarak değerlendirmelerde bulunacaklar. Puanlama usulü ile bir başarı kazanan gelinler, en yüksek puanı alarak büyük para ödülünü kazanmaya çalışacaklar.

Bu konseptte sevilen sunucu Zuhal Topal evlerinize konuk olacak. Yarışma sürecini ve yarışmacıları yönlendirerek programı yönetecek ve gerginlik olduğunda araları yumuşatacak.

Zuhal Topal’la Sofrada Fox TV

Yemek yarışmamıza katılacak olan yarışmacılar gelin ve kayınvalide şeklinde gurup olarak başvuru yapmaları gerekiyor. Zuhal Topal’la Sofrada basvuru işlemini sadece kendi aileniz için yapabilirsiniz. Yemek ve mutfak konusunda iddialı olan, bu alanda ipucu geliştiren, sosyal ve kendini rahat ifade eden takımlar yarışmamıza başvurabilirler.

Hafta içi her gün FOX TV gündüz kuşağında izleyicilerle buluşacak olan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Zuhal Topal, Türkiye’nin her ilinden gelin ve kayınvalideleri buluşturacak. Dolayısıyla nerede olursanız başvuru yapıp katılmanız mümkün.

Zuhal Topal’la Sofrada Başvuru Formu

Zuhal Topal başvuru aşaması başvuru formunu doldurup göndererek gerçekleşmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken sadece kendi aileniz için başvuru yapabilecek olmanızdır. Paylaşacağınız fotoğraf ve videolar size ait olmalıdır.

Başvuru formunda aşağıdaki bilgileri, fotoğraf ve videoları istiyoruz ;

  • Adınız soyadınız
  • Doğum tarihi ve yeri
  • Eğitim durumunuz
  • Medeni durumunuz
  • İlgi alanlarınız
  • Yaptığınız en güzel yemekler
  • Yaşadığınız şehir
  • Kayınvalideniz ait bilgiler
  • Kazanırsanız ödülü ne yapacaksınız?
  • Başvurduğunuz başka program var mı?

Yukarıdaki tüm sorulara doğru yanıt vermeniz başvuru süreci açısından oldukça önemlidir. Aksi halde kazanmaya hakkınız olsa bile sizinle iletişime geçilemeyebilir veya başvurunuz iptal edilebilir.

Zuhal Topal’la Sofrada başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız veya sorunlarınız ile ilgili bizlere sosyal medya hesaplarımızdan veya yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Siz de en iyi yemeği ben yaparım ve hediyeyi kazanırım diyorsanız başvurunuzu yapın. Herkese başarılar.