WHATSAPP BASVURUSU

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp Başvurusu

Televizyon ekranlarının sevilen programı “Kim Milyoner Olmak İster?” en çok izlenen yarışma programları arasında yerini almış durumda. Her bir bölümde kendine güvenen, ülkenin her yerinden gelen yarışmacıları ağırlayan programa katılım, internetten ve whatsapp üzerinden yapılabiliyor.

Whatsapp ile Kim Milyoner Olmak İster?Kim Milyoner Olmak İster programına whatsapp üzerinden başvuru yapılmadan önce yarışmacı olmak isteyen herkes, resmi internet sitesi aracılığıyla form doldurarak katılım sağlayabiliyordu. Kısa süre önce programa, whatsapp üzerinden de başvurular alınacağı öğrenildi.
Teknolojinin bu denli ilerlemesi yarışma programlarına başvuruları da kolaylaştırdı. Haber bültenlerinin arkasından yayın akışına dâhil diğer programlar da seyircileri ile whatsapp üzerinden irtibat kurmayı yaygınlaştırdılar. Çok daha hızlı çok daha kolay başvuru yapabilmek için Kim Milyoner Olmak İster programı da whatsapp numarası yayınladı. Numarayı alan herkes kısa sürede şartları yerine getirerek yarışmaya başvuruda bulunabiliyor.

Whatsapptan Yarışma BaşvurusuYarışmacı olmak isteyen herkes programa whatsapp farkıyla başvuru yapabilir. Resmi internet sitesinden başvurular hala devam ederken whatsapp üzerinden de başvurular kabul edilecek.

Kim Milyoner Olmak İster Programına Whatsapp üzerinden başvuru yapmanın tek şartı 18 yaşını doldurmuş olmak. Bununla beraber önce kendinizi tanıtacak daha sonra neden programı tercih ettiğinizi anlatacak en az bir dakikalık video çekip göndermeniz yeterli. Bunun arkasından programa başvurularınız değerlendirmeye alınmış olacak.

Whatsapp Başvurusu Yapanlar Öncelikli OlacakPrograma whatsapp üzerinden başvuru yapma durumu yaygınlaşsın diye resmi site üzerinden başvuru yapanlara nazaran whatsapptan başvuru yapanlar öncelikli olacak. Sırayla başvurular değerlendirilecek ve önce whatsapptan başvuranlar arasından yarışmacı adaylar seçilecek. Bu öncelik, kısa süre içerisinde whatsapp başvurularını arttıracak cezbedici bir öncelik gibi görünüyor. Bu nedenle başvuruda bulunacağınız süre içerisinde özellikle whatsapp üzerinden ulaşmayı unutmamalısınız.

Whatsapp üzerinden programa katılmak isteyen adaylar, başvuru videosunu çekerken ad soyad, yaş, yaşanılan şehir, telefon numarası, medeni hal, meslek gibi sorulara cevap verebilirler. Bir nevi resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunun bilgileri üzerine video çekebilirler. Özellikle yarışmaya niçin katılmak istediğiniz ve katılma sürecinizi kapsayan birkaç saniyelik kısmı unutmamalısınız.

Whatsapp ile 1 Dakikada YarışmadasınızPrograma katılmak isteyen yarışmacılar, en az bir dakikada kendilerini anlatabilirler. Üst sınır bulunmamakla birlikte başvuru formunda belirtilen hususlara değinmeniz de yarar var. Elbette neden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını tercih ettiğinize dair cümleler de kurmalısınız. Daha çok ne kadar kazanmak istediğiniz, yarışmaya neden başvuru yaptığınız, kendinize ne kadar güvendiğiniz gibi noktaları vurgulamalısınız.
Programa whatsapp üzerinden başvuru yaptığınızda, resmi siteden başvuran adaylardan öncelikli sayılmanız; avantajlı bir video çekmenizi gerekli kılıyor. Bunun yanında bir nevi kendi reklamınızı yapıp en iyi tanıtımı sağlamalısınız. Video ile rekabetin söz konusu olacağı başvurular arasından, program size dönüş yapacaktır. Whatsapp ile başvurmak isteyen yarışmacılar numara üzerinden ulaşıp kısa sürede videolarını göndermeliler.

Web üzerinden form doldurarak başvuru yapmak isteyenler nasıl başvuru yapılır sayfamızı inceleyebilirler!