Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Star TV’nin en sevilen programı Vahe İle Evdeki Mutluluk başvuru ve katılım şartları ile ilgili tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Star TV

Evinizi yenilemek istiyorsunuz fakat maddi durumunuz buna el vermiyor mu? Üstelik televizyonlarda gördüğünüz o dünyalar güzeli evler artık hayal değil.

Ünlü manken ve dekor yarışmaları sunucusu Vahe Kılıçaslan Star TV de yayınlanan Vahe İle Evdeki Mutluluk yarışması ile evini yenilemek isteyen adayların evine konuk olup baştan aşağı değişim yaratıyor. Bununla da kalmıyor yörenin çeşitli yemeklerini ve kültürlerini de tanıtıyor. Sizde bu bilgi ve kültür tufanına katılmak istiyorsanız artık çok kolay!

Evinizin iç yapısı hoşunuza gitmiyor fakat evinizin manevi değerini çok seviyorsanız aynı zaman da bulunduğunuz konum çok iyi fakat evinizin eskidiğini ve yeni görüntüsüne kavuşmasını iple çekiyorsanız başvuru yapabileceğiniz en iyi alan şüphesiz Vahe İle Evdeki Mutluluk dekorasyon yarışmasıdır.

Dar gelirli kişilere yardım etmekten çekinmeyen, onların evini müthiş bir titizlik ile yenileyen, aynı zaman da onların gönüllerini hoş tutan bir yarışma evdeki mutluluk çizgisini asla bozmuyor.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Katılım Şartları ve Kuralları

Star TV ‘ de yayın hayatına devam eden yarışmamızın yayın günleri her hafta pazar saat 11.00 dır. Her hafta yeni bir ev, her hafta farklı bir dizayn ile karşınızda olacak Vahe Kılıçaslan bu konuda oldukça iddialı. Bizlere en çok sorulan sorulardan birisi ise Vahe İle Evdeki Mutluluk ücretsiz mi? Sevineceğiniz bir haber vermek gerekirse,  Vahe İle Evdeki Mutluluk programına katılım sağlamak tamamen ücretsiz.

Zaten yarışmamızın vizyon ve misyonlarında yer alan amaç ise bunu gösteriyor. Dar ve durumu olmayan gelirli kişilerin evlerini yenileyip, onların mutluluklarını sağlamak. Aynı zaman da onların kültür ve yemek zevklerini de televizyonu başında ki ziyaretçilerine ve seyircilerine tanıtmak olan programın bir çok aileye umut olduğu aşikar.

Vahe İle Evdeki Mutluluk Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru aşaması tek aşamalıdır, o da resmi site üzerinden yapılan formda ki sorulara doğru yanıtlar vermektir. Ancak unutmayın ki bu sorulara doğru ve eksiksiz yanıtlar vermeniz gerekiyor. Zira ajansta ki arkadaşlarımız sizlere ulaşamaz ve hayalinizi süsleyen o eve kavuşma fırsatınızı geri tepersiniz. Aynı zamanda formda yer alan soruların bir kısmı ise şu şekildedir ;

 • ADINIZ SOYADINIZ
 • FOTOĞRAFINIZ:
 • MEDENİ DURUMUNUZ:
 • DOĞUM TARİHİNİZ:
 • EĞİTİM DURUMUNUZ:
 • TELEFON NUMARANIZ:
 • YAŞADIĞINIZ ŞEHİR:
 • ADRESİNİZ:
 • KİMİNLE YAŞIYORSUNUZ?
 • DEKORE EDİLMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ALANIN FOTOĞRAFI:
 • EVİNİZDE DEĞİŞİKLİK İSTEME SEBEBİNİZ:

yukarıda yer alan sorulara lütfen doğru ve eksiksiz yanıt verin aksi halde başvurunuz tamamlanamaz.

Vahe İle Evdeki Mutluluk başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi şanslar.