Tolgshow Başvuru Formu ve Seyirci Olma

Türkiye’de en çok sevilen güldürü tarzındaki Tolgshow, Tolga Çevik ve sürekli emir veren yönetmen tarafından seyirciye sunulmakta. Fox TV ekranında seyirciyle buluşan program milyonları eğlendirmeyi amaçlıyor. Sahnede bir klasik haline gelen Tolga Çevik ve ekibi yepyeni maceralarını Tolgshow ile ekranlara taşır. Doğaçlama oyunun 10’uncu yılında izleyiciyi yepyeni serüvenler beklemekte. Tolgshow başvuruaşamalarına birlikte bakalım.

Gizemli tavırları ve kendisini ekranlarda göstermeyen gizemli yönetmen Fırat Parlak, farklı kurmacalarla Tolga Çevik ile oldukça eğlenceli dakikalar yaşatır. Minik lakaplı müzisyen ‘Özer Atik’ verilen görevleri yerine getirmeye çalışır ancak yönetmenin direktifleriyle uğraşmaktan ve sessiz kalması ile bilinmesiyle seyirci için ayrıca bir eğlence ortamı yaratır. Tolgshow yine eğlenceli ve her zamanki gibi yine doğaçlamanın her anını doyasıya yaşatır.

Tolgshow Başvuru Fox TV

Sahne yaşamı kadar gerçek yaşamda da eğlencenin tadını çıkarabilen konuk oyuncular ile sahne oldukça renklenir. Konuk oyuncu kendisi için özel olarak belirlenen sahnedeki yerini alır bu esnada gizli yönetmen elbette Tolga Çevik’e direktiflerini vermeye başlar. Konuk oyuncuya sorular sormak isteyen Tolga Çevik eline aldığı kağıtlara bakınca bir şey yazmadığını görür ve bu Nisan sonrası doğaçlamanın o müthiş anına gelinir ve her şey doğaçlama oynanmaya başlar. Sorduğu sorularla konuklarını zor durumda bırakmayan Tolga Çevik üstelik sahneyi daha da eğlenceli hale getirir.

Fox TV ekranında yayınlanan Tolshow’da gizemli yönetmenimiz her zamanki gibi iş başındadır. Verdiği direktifler ile konukların belli bir sahne oynamasını ve bunu sadece kendi istediği şekilde olmasını ister ancak sahnede Tolga Çevik’in olduğunu unutmamalıdır çünkü Tolga Çevik kendine has üslubuyla oyunlara farklılık ve eğlence katmaya hazırlanıyor.

Tolgshow Yönetmeni ve Arkadaşım Arasındaki Diyaloglar

Gizemli yönetmen oyun için belli bir plana sahiptir. İstediği şekilde oyunun oynanmasını ister. Tolga Çevik’e direktifler verir ve bunları harfiyen yerine getirmesini ister. Bu sırada arkadaşımın muziplikleri oyunun istendiği şekilde gitmesini engeller. Bu durum gizemli yönetmenimizin hoşuna gitmese de seyirci için eğlence doruklara ulaşmıştır. Tolga Çevik’in yönetmen ile kapışması ve eğlenceli sahne hareketleri gözden kaçmaz. Her daim kendine has üslubu ve sahne hareketleri ile Tolga Çevik seyirciye unutulmaz anlar yaşatmayı başarır.

Tolgshow’da Ansızın Ter Almaya Gelen Kişi Kimdir?

Sahnede oynanan oyun sırasında birden elinde mendiliyle  beliren Suzan Kardeş her ne kadar Tolga Çevik için korkutucu olsa da sergilenen oyun için farklılık yaratır. Ansızın gelen makyaj sanatçısı o an ter almaya gelir ancak durumlar böyle olmaz. Bazen bir anda kendini oyun içinde de bulur.

Tolgshow Başvuru Formu ve Katılım

Eğer şovu yerinde izlemek ve bu eğlence ortamını solumak istiyorsanız yapmanız gereken biletix üzerinden bilet detaylarına bakmak olacaktır.

Tolgshow başvuru bilgilerine ve biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.