Tel Ali Başvuru Formu ve Katılım Şartları

TRT geçmişten günümüze yayın yapan en köklü televizyon kanallarından birisidir. Yan kuruluşu olan TRT Çocuk kanalında ise çocuklarımız için en eğlenceli, eğitici ve kaliteli yapımları yapmaya devam etmektedir. Peki Tel Ali yarışmasına katılım nasıl gerçekleşiyor? Tel Ali başvuru işlemi nasıl yapılır? Hep birlikte inceleyelim.

Tel Ali Başvuru TRT Çocuk

Çocukların severek izlediği TRT Çocuk kanalında her gün Tel Ali izleyebilirsiniz. Tel Ali, eski yıllarda yine çocukların ilgiyle ve merakla okuduğu Cin Ali kitaplarının kahramanı Cin Ali’ye benziyor. Programda eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici ve geliştirici oyunlar da yer alıyor.

Hafta içi her gün yayınlanan Tel Ali katılım işlemi çocuklarımızın telefon ile bağlanması veya stüdyoya konuk olarak gelmesi ile gerçekleşmektedir. Çocuklar telefon ile arayarak oyunlara katılabilir, oyunları oynayarak hediyeler kazanabilir. Ayrıca seçilen çocuklar stüdyoya konuk olarak programda yer alabilir ve güzel bir gün geçirebilirler.

Tel Ali Oyunu

Tel Ali oyunu ipuçlarından kelime bulmaya yönelik bir oyundur. Yarışmaya katılım sağladığınız takdirde sizlere yöneltilen ipuçlarını kullanarak çeşitli kelimeler, cümleler bularak doğru yanıtlar vermeniz istenmektedir.

Vereceğiniz doğru yanıtlar sayesinde birbirinden güzel, kaliteli ve eğitici hediyelere sahip olmak çok kolay! Küçük, orta, büyük yaş çocuk kitlesine hitap eden yarışmamız dopdolu eğitici içeriği ile ve eğlenceli dakikaları ile çocukların gözdesi haline geldi. Tüm ailelerin bu konuda çocukları için güzel ve somut bir adım atarak programa başvuru yapması ve onları sevindirmesi önemli bir tecrübe olacaktır.

Tel Ali Başvuru Formu

Yarışmamız bir yandan bilgi eğitimi verirken diğer yandan ise eğlendiriyor ve çocuklarımızın vakitlerini en iyi şekilde geçirmelerine olanak sağlıyor. Sizler de güvenle izletebileceğiniz, yarıştırabileceğiniz ve birbirinden hoş hediyeleri kazandırabileceğiniz Tel Ali yarışmamıza başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

Yarışmamızda Tel Ali bir maskottur. Tamamen insan sesi ile seslendirilen maskotumuz çocuklarımızın güvenlerini en iyi şekilde kazandırabilmek adına yapılmıştır. Programda sunucu bulunmamakta ve prodüksiyon bölümü TV ekranlarına yansımamaktadır. Onlar olayın perde arkasında oynamaktadırlar. Böylece çocuklar Tel Ali ile birebir iletişim kurarak iletişim becerilerini de geliştirebilmektedirler.

Tel Ali başvuru formuna buradan ulaşabilir, formda yer alan sorulara doğru yanıtlar vererek yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Unutmayın tüm bilgiler eksiksiz, doğru ve net olmalıdır. Aksi halde ajanstaki arkadaşlarımız sizlere ulaşamaz ve katılımınız gerçekleşemez.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir