Survivor Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Survivor ilk çıktığı günden bu yana büyük bir seyirci kitlesine hitap eden ve her daim popülerliğini sürdüren bir yarışmadır. Yarışma zorlu ada koşullarında sizin dayanıklılığınızı ölçer. 7 – 24 kaydınızı yapan bir kamera sayesinde yarışma süresince yaşadıklarınız insanlar tarafından izlenebilmektedir. Survivor başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Survivor Başvuru

Ada hayatında başarılı olan yarışmacılar, yarışmaya ilgi duyan ve seyreden izleyiciler tarafından oy verilerek seçilir. Yarışmanın sonuna kadar seyirci oylaması yapılmaktadır. Bu yüzden ada hayatında davranışlarınız ve fiziksel kondisyonunuz önemlidir.

Dokunulmazlık oyunlarına katılarak da kendinizi kanıtlamanız mümkündür. Dokunulmazlık oyunlarında oyunu kazanan kişi o hafta elemesinde elenmekten kurtulmuş olur. Bu şekilde bir kişi finale kadar ilerleyebilir. Ada içerisinde ilişkileriniz ve davranışlarınız ile izleyicilere ve diğer yarışmacılara kendinizi sevdirirseniz finale ulaşma olasılığınız daha da artar.

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaya katılmak için bedensel olarak iyi olmanız gerekmektedir. Aşırı kilolu veya aşırı zayıf kişiler yarışmaya alınmamaktadır. Kilonuza ve bedeninize güveniyorsanız yarışmaya başvurabilirsiniz. Fakat 1 sene vücut çalışmanızın ardından yarışmaya katılmanız daha iyi olacaktır.

Survivor Başvuru Şartları

Survivor başvurusu yapmadan önce bedensel anlamda dayanıklı olduğunuzu kontrol edin. Eğer dayanıklılığınız düşük ise yarışmaya katılamazsınız. Diğer yarışmacılardan düşük kondisyona sahip iseniz aynı şekilde yarışmada başarılı olmanız mümkün değildir.

Herhangi bir maddeye bağımlı olmamanız çok önemlidir. Herhangi bir madde ile bağımlılığınız bulunduğu takdirde yarışmaya kesin olarak katılamazsınız. Özellikle alkol ve sigara tüketimi yarışmaya katılmadan önce büyük bir engeldir. Gerekli testler yapıldığı için alkol veya sigara içip içmediğiniz belli olacaktır.

Survivor Katılım Şartları

Survivor yarışmasına katılabilmeniz için yarışmanızı engelleyecek herhangi bir hastalığınız bulunmamalıdır. Bu en önemli şartlardan biridir. Yarışmanızı engelleyecek her hastalık sizin için bir engeldir. Kronik hastalığınız varsa yarışmaya kesinlikle başvurmamanız gerekir. Fakat geçici hastalıklar engel değildir. Örneğin grip olan bir yarışmacı testleri geçtiği ve kabul edildiği takdirde yarışmacı olabilir.

Survivor Başvuru Formu

Yarışma başvuru formunu doldururken kesinlikle doğru cevaplar vermeye özen gösteriniz. Verdiğiniz doğru cevaplar katılmanız yolunda sizi öne taşıyacaktır. Sizler derinlemesine araştırılacağınız için yanlış cevaplar vermek sizi yarışmaya katılmaktan engelleyebilir.

Survivor 2020 başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra sizi daha iyi tanımak adına sorulan sorulara şöyle bir göz atalım.

  1. Daha önceki Survivor yarışmalarından hangi yarışmacıyı kendinize yakın buluyorsunuz? Neden?
  2. Sigara kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız sıklık derecesini yazınız.
  3. Hangi sporları yapıyorsunuz? Profesyonellik derecesi nedir.
  4. Ciddi herhangi bir sağlık probleminiz, düzenli alınması gereken bir ilaç veya alerjiniz var mı?
  5. Yüzme biliyor musunuz? Derecesini yazınız.
  6. Survivor’a neden katılmak istiyorsunuz?
  7. Survivor’a katılmak için hangi özelliklerinize güveniyorsunuz?
  8. Üç kelime ile kişiliğinizi tarif ediniz.
  9. Survivor’a yarışmacı olarak kabul edilirseniz en az ve en çok ne konuda sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorsunuz?
  10. Kazanırsanız ödülü ne için harcamayı düşünüyorsunuz?

Bu sorulara olabildiğince dikkatli ve özgün cevap veriniz. Klasik cevaplar vermek yerine kendi cevaplarınızı vermek size artı olarak dönecektir. Klasik cevaplar genellikle reddedilmektedir. Özgün ve gerçekçi başvuru formları çok daha önemlidir. Bu yüzden asla yalan söylemeyiniz. Verdiğiniz bilgiler titiz bir şekilde araştırılacaktır.

Survivor başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için bedeninize, dayanıklılığınıza, aklınıza ve kendinize güveniyorsanız başvurmaktan asla çekinmeyiniz. Yarışmaya her yıl sizden kötü yarışmacılar katılabilir. Bu yüzden asla ümidinizi kaybetmeyiniz. Yarışmaya başvuru yapıp beklemek en doğru seçenek olacaktır. Yarışma başvuru sonuçlarınız size bildirilecektir. Başvurunuzun onaylanmasının ardından diğer işlemlere geçiş yapmanız mümkün olacaktır. Belki de yeni yarışmacılardan biri sizsiniz. İyi şanslar.