Stil Avcıları Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Son yılların gözde program türlerinden olan moda ve tasarım yarışmaları hız kesmeden yeni tarzlarını çıkarmaya devam ediyor. Son örneklerinden biri ise Fox TV ‘ de yayınlanmaya başlayan Stil Avcıları.

Stil Avcıları Fox TV

Yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren merakla diğer bölümü beklenen, şahane sunumları ile ekranları başın da seyircilerini hem güldüren hemde bilgilendiren bir yapım olan Stil Avcıları hafta içi her gün 12.45 de Fox TVekranların da yer almaktadır. Jüri bölümün de yer alan isimler ise daha önce tanıdığımız adını tüm dünyaya salmış bir moda tasarım uzmanı olan Hakan Akkaya, aynı zaman da stil ve tarz anlamında üstat olarak görülen diğer bir isim Uğurcan Erez ve son olarak da Türkiye’ de yılın güzeli seçilen best modelimiz Demet Şener yer almaktadır.

Yarışmamız da her hafta kaybedenler, kazananlar ve aynı zaman da büyük ödüller gibi seçenekler de bulunuyor. Kendi modanıza, stilinize ve yorumlarınıza güveniyorsanız ve bu paraya gerçekten ihtiyacınız varsa durmayın sizde Fox TV ‘ de yayınlanan Stil Avcılar yarışmasına başvurunuzu hemen bugün gerçekleştirin.

Stil Avcıları Yarışma Kuralları

Kocaman bir ev, birbirinden farklı 3 jüri üyesi aynı zaman da ise birbirine karşı kıyasıya kapışacak iki rakip. Stil Avcıları yarışmamızın kuralları arasında ; Günün belirlenen rakibi hem kendi hemde takımı adına yarışacaktır. Kendisine tanımlanan ücreti o gün içerisin de yapılacak en güzel kombini harcamaya kullanacaktır. Bu kombinin içerisin de giyim, saç şekilleri vb. bir sürü şey de yer alıyor. Olabildiğince o parayı kullanarak Jüri üyelerine kendi kombinini beğendirmeli.

Günün sonunda en çok puanı alan yarışmacı adayı, kendisi ve takımı adına puanları topluyor daha sonra ise haftanın sonunda en çok puanı toplayan takım bir çanta dolusu paranın da sahibi olacaktır.

Büyük ödülün cezbettiği, Jüri üyelerinin katı moda kurallarının geçerli olduğu bu zor arenada kendi stilinizi konuşturup en iyi Stil benim diyorsanız yarışmamıza katılım sağlayın. Kazanılan para ise takım içerisin de tüm üyelere eşit miktarda dağıtılıyor. Aynı zaman da ise kaybeden takımdan bir kişi elenmek zorunda, bu kişi ise takım üyelerinin kendi verdikleri oylar ile geçerli.

Stil Avcıları Başvuru Formu

Stillerine ve tarzlarına güvenen gençlerin katıldığı, jüri üyelerine kendilerini beğendirme amacı güttüğü aynı zaman da ise süreye karşı ve rakiplerine karşı yarışan stilistler, moda tutkunları yarışıp büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar.

Yarışmamızın başvuruları şu an için dolduğundan ötürü duraklatılmıştır. Yeni sezon ve ya yeni yarışmacılara ihtiyaç olması durumunda açılan başvurulara yine bu sayfa üzerinden ulaşabileceksiniz.