Sizin Kim Milyoner Olmak İster’de Sormak İstediğiniz Bir Milyonluk Soru Ne Olurdu?

Kim Milyoner Olmak İster? sadece Türkiye’de değil dünyada en çok izlenen ve kazandıran yarışma programı olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kim Milyoner Olmak İster‘e yarışmacı olarak katılmak isteyen ve gönlünde belirlediği bir ödülü kazanmayı isteyen çok kişi var. Kim Milyoner Olmak İster‘e yapılan toplam başvuruların 2.000.000 dan daha fazla olduğunu biliyoruz.

Biz de sizlere bu yarışmada, yarışmacı olabilmek için yapmış olduğunuz başvuru numaranız ile mülakata hak kazananların günlük olarak duyurulduğu listede sizin de davet edilip edilmediğinizi öğrenmeniz için günlük listeyi paylaşıyoruz. Başvuruda bulunan herkesin en kısa zamanda bu reyting rekorları kıran yarışma programında yer almasını canı gönülden istiyoruz.

Bugün bir farklılık olarak sizlere, başvuru esnasında da sizlere sorulan sizin som istediğiniz o 1 milyonluk soruyu merak ettik. Yarışmada 1 milyonluk soruyu görebilen çok fazla yarışmacı olmadı ama biz yinede sizin gönlünüzde yer alan ve ben olsam yarışmacıya 1 milyon tl değerinde soracağım soru şu olurdu dediğiniz sorunuzu yorum olarak bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Yorum kısmında benim sormak istediğim 1 milyonluk soru ve şıklarını görebilirsiniz. Haydi sizlerde 1 milyonluk değerinde olan sorularınızı gönderin.