Sen Anlat Karadeniz Oyunculuk Başvurusu

Ekranların popüler dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz dizisi oldukça sevilen ve izleyici kitlesini arttıran bir dizi haline geldi. Bu kadar sevilen ve ilgiyle izlenen bir dizide rol almak da herkesin isteyeceği bir tecrübedir. Bu yazımızda Sen Anlat Karadeniz oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Sen Anlat Karadeniz başvurusu ve katılım aşamaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını detayları ile inceledik.

Sen Anlat Karadeniz Hikayesi

Sen Anlat Karadeniz, geçmiş hayatında kötü niyetli bir adam tarafından para karşılığı satılan ve zulüm gören Nefes’in hikayesini anlatıyor. Nefes’in bu adamdan kaçarak çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınması, Tahir isimli genç ile yaşadıkları imkansız aşk ve Tahir’in onu koruduğu için ailesinin aşırı tepkisiyle karşılaşması dizinin ana hikayelerinden.

Her hafta Çarşamba günleri ATV ekranlarında yayınlanan dizi sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve Yönetmeni

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Zorlu karakterini güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, Tahir Kaleli karakterini ise yetenekli oyuncu Ulaş Tuna Astepe canlandırıyor. Bu iki oyuncuya Sinan Tuzcu, Öykü Gürman, Gözde Kansu, Sait Genay, Nurşim Demir gibi daha birçok oyuncu eşlik ediyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav’ın oğlu Yusuf Ömer Sınav ve Veli Çelik oturuyor. Yapım şirketi Sinegraf olan dizinin yapımcılığını da deneyimli yönetmen ve yapımcı Osman Sınav’ın üstlendiğini belirtelim. Oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olan dizinin oyunculuk başvuru aşamalarına göz atalım.

Sen Anlat Karadeniz Oyunculuk Başvurusu

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde oyuncu olmak için aşağıdaki ajansların tümüne başvuru yapabilirsiniz. 18 yaşından küçük oyuncu adayları kendileri başvuru yapamıyor. Onların adına ailelerinin başvuru yapması gerekiyor.

Sen Anlat Karadeniz oyunculuk başvurusu için ajans listemiz şöyle;

Siz de oyunculuk yolunda ilk adımı atarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alma şansı yakalamak istiyorsanız hemen başvurularınızı yapın. Şimdiden başarılar dileriz.