Refleks Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Show TV yepyeni bir yarışma programına daha ev sahipliği yapıyor. Reflekslerinizi ölçecek yarışma Refleks izleyicisiyle buluşuyor. Refleks başvuru aşamalarına ve katılım şartlarına hep birlikte göz atalım.

Refleks Başvuru Show TV

Kendisini Güldür Güldür Show ve çeşitli sinema filmlerinden tanıdığımız Ali Sunal tarafından sunulacak programın detayları elimize ulaştı. Yakın zaman da yayın hayatına başlaması beklenen program için ilgi oldukça büyük.

Türkiye’ de alışılmışın dışında bir program olmayı hedefleyen, teknik ekibinden konu hikayesine kadar her türlü değişikliğe ev sahipliği yapacak program için başvurular başlıyor!

Refleks Yarışması Katılım Aşamaları

Yep yeni çekim tekniklerinin yanı sıra kameraman, sunucu, ve diğer tüm teknik detayları ile Türkiye’ de bir bakış açısı getirmeye hazırlanan yarışma için elinizi çabuk tutun.

Adını aldığını Refleks programı aileniz ile katılabileceğiniz ve gerçek anlamda reflekslerinizi konuşturabileceğiniz bir yarışma olacak. Büyük ödül ise bir EV!

Toplam da 2 ailenin yarışacağı program da aileler 3 kişilik olacak. Birbirinden güzel, eğlenceli ve zeka dolu oyunların oynanacağı Refleks Show TV ekranlarında yayın hayatına başlıyor.

Yarışmanın başvuru aşamaları, katılım şartları ve daha detaylı bilgileri ise ilerleyen günlerde ziyaretçiler ile paylaşılacaktır.

Refleks Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için başvuru formunu doldurarak göndermelisiniz. Formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız katılım aşaması ve geçerliliği açısından önemlidir.

Refleks başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.