Rastgele Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Aileniz ve arkadaşlarınız arasında ballı olarak mı biliniyorsunuz? Her zaman çok şanslı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz. O zaman Rastgele Yarışması tam size göre. Hep birlikte Rastgele başvuru aşamalarına göz atalım.

Rastgele Yarışması TRT1

Bu yarışmada fiziksel beceriniz veya bilgi ve kültür seviyeniz önemli değil. Rastgele başvuru için bir konuda iddialı olmanız yeterli; çok şanslı olmanız. Yarışmada başarılı olabilmeniz için sadece şansınıza güvenmeniz yeterli.

Şansınız ile doğru tercih yaparak strafor gibi basit malzemeden yapılan bir kapıyı tekmelerseniz ve seçiminizde haklı çıkarsanız rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Yada bir başka eğlenceli oyunda şansınız iyi gitmezse, seçtiğiniz halat kopar ve düşmeniz için hazırlanan havuzumuzu boylarsınız.

Fakat hemen umutsuzluğa kapılmayın. Rastgele yarışmasında sizin şanslı olmanız kadar rakip yarışmacıların da şanslı olması gerekiyor. Diğer turdaki oyunlarda belki de rakipleriniz talihsiz sonuçlarla karşılaşacak.

Rastgele Yarışması Kuralları

TRT 1 ekranlarında çok yakında başlayacak olan eğlenceli yarışmayı sevilen oyuncu ve sunucu Şoray Uzun sunuyor. Yarışmaya her bölümde 4 yarışmacı katılacak. Yarışmacılar birbirleriyle yarışırken şansları sayesinde yaptıkları doğru seçimler ile rakiplerini geçerek büyük ödüle yaklaşacaklar. Rastgele başvurusu ile büyük ödüle yaklaşmış olacaksınız.

Rastgele Başvuru ile Büyük Ödül 50.000 TL’ye Aday Olun.

Rastgele’de şansınız çok iyi giderse büyük ödüle kadar gelmeniz oldukça kolay. Bu aşamadan sonrası ayağınıza gelen fırsat için ne kadar hazır olduğunuza bağlı. Eğer bu fırsatı yeteneğinizi de kullanarak en iyi şekilde değerlendirirseniz, büyük ödüle sahip olursunuz. Yarışmamızın büyük ödülü tam 50.000 TL.

Rastgele Başvuru Formu

Rasgele Yarışması başvuru formu yarışmaya katılmak için kullanmanız gereken en önemli yöntem. Başvuru formunda aşağıdaki bilgiler sizden isteniyor.

Fotoğrafınız (Yakın tarihte çekilmiş)
Adınız – Soyadınız:
Doğum Tarihiniz:
Uyruğunuz:
Eğitiminiz:
Mesleğiniz:
Cep Telefonunuz:
Adresiniz:
Yaşadığınız Şehir:
E-posta
Sosyal Medya Adresleriniz
Kişisel Bilgiler
Boy:
Kilo:
Medeni Durumunuz:
Çocuk Sayısı:

Bu bilgileri eksiksiz ve güncel bilgilerle doldurmalısınız. Formda yer alan kırmızı * işaretli alanlar boş bırakmamanız gereken alanlardır. Bu alanları doldurmadan formu gönderemezsiniz.

Ayrıca gönder butonuna basmadan önce formun sonunda “Ben robot değilim” yazan kısmın yanındaki kutucuğu da işaretlemeniz gerekiyor.

Rastgele Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de şanslı olduğunuza inanıyorsanız ve 50.000 TL gibi büyük bir ödülü kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen Rasgele Yarışmasına başvurun.