Mutlu Hafta Sonları; 10 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları – Kim MilyonerMutlu Hafta Sonları; 10 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

deneme 00

Kim Milyoner Olmak İster, çok uzun zamandır yayında olan ve birçok kişi tarafından takip edilen yarışmadır. Yarışma ATV ekranlarında Kanan Işık tarafından sunulmaktadır. Birçok kişi ekran başında soluksuz bu yarışmayı izlemektedir. Yarışma, yarışmacıya bazı sorular sormaktadır. Bütün soruları doğru yanıtladığında ise 1 milyon TL ödül vermektedir. Bu nedenle yarışmaya katılmak isteyen birçok kişi vardır. Fakat yarışmaya katılmak o kadar da kolay değildir. Birçok aşamadan geçmektedir. Başvuru, mülakat ve kabul sonrasında kişi yarışmaya katılabilir. Bu süreç ise ortalama 5-10 ay civarıdır. Yarışmaya katılmayı düşünen kişiler ‘’Kim milyoner olmak ister başvuru’’ şeklinde aramalar yaparak bilgi almak istemektedirler. Şimdi sizlere yarışmaya başvuru aşamaları ve yapmanız gerekenleri başlıklar altında anlatacağız.  Sabah Gazetesi Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi,

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yarışmaya başvuru yapmak için öncelikle internetten başvuru formunu doldurmak gerekiyor. Bu form için linki ileriki yazılarımızda paylaşacağız. Öncelikle formda sizlere aileniz, hayatınız ve sizin hakkında birçok bilgi sormaktadırlar. Bu bilgilerin hepsi özenle okunmaktadır. Mülakata hak kazanan kişiler bu bilgilere göre seçilmektedir. Bu nedenle formu doldururken eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Olurda mülakata girmeye hak kazanırsanız bu bilgiler mülakatta size sorulmaktadır. Yanlış veya eksik bilgi verdiğiniz anlaşılır ise muhtemelen elenirsiniz. Bu konunun önemini kavradığınızı umuyoruz.

10 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Yarışmaya katılmak isteyen yüzlerce kişi vardır. Bu nedenle formları takip eden ve değerlendiren kişilere binlerce başvuru yapılmaktadır. Bu başvurular titizlikle incelenmekte ve şartlarına uymayan kişileri onaylamamaktadırlar. Aslında özel bir şart aranmamaktadır. Kişiden tek şart beklenir oda 18 yaşını doldurmuş olmasıdır. Altındaki yaşlarda yapılan başvurular onaylanmaz.

Başvurularda donanımlı ve bilgili insanlar tercih edilmektedir. Okuduğunuz kitaptan bitirdiğiniz üniversitelere kadar her türlü soru sorulmaktadır. Bu sorulara göre değerlendirmeler yaptıklarından daha çok kültürlü ve bilgili insanları tercih etmektedirler. Kim Milyoner Olmak İster başvuru aşamalarında öncelik genellikle en çok bilgili olan ve kendi donanımlarına uyan kişilere karşı olumlu düşünmektedirler.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Yarışmaya katılmanın ilk adımı online olarak yapılan başvurudan geçer. Bu başvuruda sizlere bir form sunulur ve bu formda çok detaylı bilgiler istenir sizlerden. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız fazlasıyla önemli bir durumdur. Forma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Başvuru formunda öncelikle sizden bir fotoğraf istemektedirler. Bunun yanında TC kimlik numarası ve diğer genel bilgiler sorulmaktadır. TC kimlik numaranızı buradan paylaşmakta bir sorun olmaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Ayrıca burada sizden doğum yılınız, anneniz ve babanızın adı, sizin adınız soyadınız, sizin ve ailenizin yaşadığı şehir, aslen nereli olduğunuz ve hangi bölümlerden mezun olduğunuz gibi birçok farklı konulara da değinmektedirler.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru aşamaları kısaca yukarıdaki başlıklardan oluşmaktadır. İlk başvuru formunuz onaylanır ve olumlu düşünülür ise ATV merkezinden sizi yetkililer ararlar. Sonrasında sizin ve kendileri için uygun bir zaman dilimine randevu verirler. Bu randevuya giderek mülakata girersiniz. Mülakatta yukarıdan çokta farklı şeyler sormamaktadırlar. Genel olarak formda verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak sizlere soru sorarlar. Burada işte forma yazmış olduğunuz bilgilerin önemi vardır. Mülakatında başarılı geçmesi sonucunda uygun bir zamanda yarışmaya katılmak için sizi merkezlerine çağırırlar. Yarışmada başarılı olur para kazanırsanız bir süre sonra sizin onlara sunmuş olduğunuz banka hesabına paranız gönderilir. Bu gönderim işlemi genellikle en az 3 ay kadar sürebilmektedir. Formu gönderdikten sonra size dönmeleri ise 3 ila 7 ay arasında sürebilmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru

Televizyon ekranlarında birçok kanalda farklı farklı onlarca yarışma programı vardır. İnsanlar bu tarz programlara oldukça ilgilidir. Ailecek severek izlenmektedirler. Ayrıca bu yarışma programları aileye ve özellikle çocuklara göre olduğundan film izlemektense bu tarz yayınlara yönelmektedirler. Ekranlarda çocukların psikolojisini bozabilecek tarzda birçok dizi, film ve yarışma vardır. Bahsetmiş olduğumuz yarışma programlarından en eski ve en çok bilinenlerinden bir tanesi Kim Milyoner Olmak İster yarışması olmaktadır. Bu yarışmayı birçok kişi çocukluğundan beri hatırlamaktadır. Ara ara bitirip yayın hayatına tekrar başladıkları durumlarda oldu bu süre içerisinde. Programın sunucusu şuanda Kenan Işık’tır. İlk zamanlarda da bu sunucu bulunmaktaydı. Ayrıca program ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Bu yarışmaya sizde katılarak şansınızı değerlendirebilirsiniz. Tabi 18 yaşından büyükseniz. Her gün yarışma için onlarca başvuru gönderilmektedir. Birçok kişi şansını denemek istemektedir. Fakat her başvuru gönderen kişilerin başvuruları onaya alınmamaktadır. Kişilerin belli bir kültür ve bilgi geçmişi olmalıdır. Bu tarz durumlar incelendikten sonra kendilerine uygun gördükleri kişileri yarışma için mülakata davet etmektedirler. Burada da mülakat sorularını sorduktan sonra olumlu düşünürler ise yarışmaya davet etmektedirler. Kim Milyoner Olmak İster yarışması için daha detaylı bilgilere yer vereceğiz.

Kim Milyoner Olmak İster Mülakatta Neler Soruluyor?

Yarışmada mülakata katılmadan önce başvuru formu doldurup gönderilmektedir. Bu formda sizlerden birçok bilgi istenmektedir. Bunların en başında fotoğrafınız, kimlik numaranız, ailenizdeki kişilerin adı ve soyadı, çalıştığınız yerler ve eğitim geçmişiniz gibi… Bu tarz bilgiler onların kilit noktasıdır. Kendilerine göre bazı kriterleri vardır ve bu bilgi geçmişiniz eğer kriterlerine uyuyor ise sizleri mülakata çağırıyorlar.

Yukarıda ilk başvuru yaparken doldurmanız gereken bir formdan bahsettik. Bu formda sizden istenilen bilgilere dayanarak mülakatta soru sormaktadırlar. Birçok kişi bu tarz mülakatlardan oldukça çekinmekte ve korkmaktadırlar. Ya yapamazsam veya cevaplayamazsam korkusu insanların çoğunda vardır. Fakat burada son derece rahat olmak çok önemlidir. Duruşunuz ve oturup kalkmalarınız bile bu kişiler tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır.  Bu nedenle mülakatlarda çok rahat davranıp konuşmanıza bile dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca mülakatta sorulan sorulara gelince, formda doldurmuş olduğunuz bilgilerin burada doğruluğunu ölçmektedirler. Ufak tefek farklı konulardan sorular sorsalar da genel anlamda formda yazanlar ve genel hayatınız ile alakalı olarak sorular iletmektedirler. Örnek vermek gerekirse formda hangi kitapları okuduğunuz hakkında da bilgi istenmektedir. Buraya daha önce okumadığınız veya anlamadığınız kitap isimlerini kesinlikle yazmamalısınız. Bu diğer bütün sorular için geçerlidir.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması için birçok kişi hayal kurmaktadır. ‘’Katılsam ve kazansam o para ile neler yaparım acaba?’’ şeklinde soruları kendilerine sormaktadırlar. O para ile gerçekleştirilemeyen hayalleri düşünmekte ve kendilerini motive etmektedirler. 1 Milyon TL kazanan bir yarışmacı bütün hayallerini ve isteklerini bununla gerçekleştirebilir. Ayrıca bu kazançtan sonra artık onu bambaşka bir hayat beklemektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunda İstenen Bilgiler

Yarışmanın başvuru formunda birçok bilgi istendiğinden bahsettik. Kısaca bu bilgiler aşağıdaki gibidir;

 • Adınız, soyadınız ve fotoğrafınız
 • Kimlik numaranız ve doğum bilgileriniz
 • Ailenizdeki kişilerin isimleri
 • Okuduğunuz kitaplar ve bitirdiğiniz üniversite bölümleri
 • Konuştuğunuz diller ve medeni haliniz
 • En sevdiğiniz filmler
 • Yurt dışında gördüğünüz yerler
 • Daha önce bir yarışmaya katılıp katılmadığınız
 • Daha önce bu yarışmaya başvuru yapıp yapmadığınız

Gibi bilgiler sizlerden istenmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olması mülakata hak kazanabilmeniz ve geçmeniz için hayati önem taşımaktadır. Yarışmaya katılmaya hak kazanmak istiyorsanız oldukça şeffaf, doğru ve rahat olmanız gerekmektedir.

10 Mart 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 

deneme 6
 • ÜNLÜ SANATÇI HAYATINI KAYBETTİ
 • ÜNLÜ SANATÇI HAYATINI KAYBETTİ
 • SON DAKİKA: Erdoğan’dan Ramazanda TAM KAPANMA Açıklaması!
 • SON DAKİKA: Erdoğan’dan Ramazanda TAM KAPANMA Açıklaması!
 • BAKAN KOCA ACI HABERİ VERDİ!Maalesef Kaybettik!
 • BAKAN KOCA ACI HABERİ VERDİ!Maalesef Kaybettik!
 • Tırnak Batması Tedavisinde Doğal Yöntem…
 • Tırnak Batması Tedavisinde Doğal Yöntem…
 • KAR GERİ DÖNÜYOR TARİH VERİLDİ…
 • KAR GERİ DÖNÜYOR TARİH VERİLDİ…
 • SON DAKİKA! İZMİR’DE UÇAK DÜŞTÜ! İlk bilgiler…
 • SON DAKİKA! İZMİR’DE UÇAK DÜŞTÜ! İlk bilgiler…
 • Aylardır bu haberi bekleyenler müjde….
 • Aylardır bu haberi bekleyenler müjde….
 • Türkiye’de yeni koronavirüs tedbiri! Çalışma saatleri değişti…

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir