Müge Anlı Başvuru Formu ve Seyirci Olmak

Müge Anlı ile Tatlı Sert belki de hemen hemen herkesin bildiği ama yarışma formatını bilmediği hatta ön yargı ile yaklaştığı bir program. O kadar insanının umudu olan bu program tam olarak ne yapıyor? Müge Anlı’ya nasıl katılabilirim? Müge Anlı başvuru nasıl yapılır? Tüm bu soruların yanıtları bu yazımızda.

Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV

Bilmeniz gerekiyor ki ülkemizde her zaman olan şeylerden biri de faili meçhul cinayetler, kayıplar ve dahası. Kulağa ne kadar korkunç ve vahşice geldiğini biliyoruz ama maalesef bunun bir de başınıza geldiğini düşünün? Bu kadar kötü olaylar olurken ekranlarda Müge Anlı gibi programların olması aslında biraz iyi bir şey.

Programın genel işleyişine az çok kulak misafiri olduysanız eğer bugüne kadar sayısız insanı mutlu etmiş, sayısız insanın dermanına umut olmuş bir programdan bahsediyoruz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Program Kuralları ve İşleyişi

Programın işleyişi aslında çok basit. Faili meçhul cinayet, kayıp kişi, şiddet veya sosyal sorumluluk projeleri konularındaki dertlerinizi Müge Anlı‘ya anlatıyorsunuz ve elinizdeki tüm delilleri sunuyorsunuz. Daha sonra günlerce belki de haftalarca süren ince ve titiz çalışmalar ile derdinizi çözüyorlar. Siz de bugüne kadar adından söz ettirmiş bir programa bir kere güvenerek derdinizi çözmeleri için yardım isteyebilirsiniz.

Müge Anlı Başvuru Nasıl Yapılır

Müge Anlı başvurusu için iletişim formunda Müge Anlı seçeneğini seçmeniz ve sorununuz ile ilgili detayları yazıp göndermeniz gerekiyor. Müge Anlı Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca telefon numaralarından da ulaşarak başvuru yapabilirsiniz. ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başvuru telefonları 0212 354 44 25 ve 0212 354 44 26 numaralarıdır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başvuru mail adresi ise şöyle; tatlisert@mugeanli.com.tr

Müge Anlı Başvuru Telefon Numaraları

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gitmeden, canlı yayına telefon ile bağlanarak da katılmanız ve derdinizi canlı yayında anlatmanız mümkün. Eğer Müge Anlı canlı yayına telefon ile bağlanıp konuşmak istiyorsanız aramanız gereken numaralar şu şekilde; 0212 639 42 63 veya 0212 639 50 17.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Seyirci Olarak Katılmak

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına seyirci olarak da katılabilir ve stüdyoya konuk olabilirsiniz. Programı canlı olarak yerinde izleyebilirsiniz. Bunun için de iletişim formunu doldurarak gönderebilir veya 0212 354 44 25 ve 0212 354 44 26 numaralarını arayarak seyirci olarak katılmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.