Memet Özer İle Mutfakta Başvuru ve Katılım

Bir yemek programı olan Memet Özer ile Mutfakta Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Lezzetli ve alışılmadık yemek tariflerini izleyiciye aktaran Mehmet Özer hafta içi her gün yayınlanmaktadır.

Programa birçok ünlü ismi davet eder ve onlarla güncel yaşam konularını ele alır. Bu sırada da lezzetli yemekler pişer ve tarifleri seyirci ile paylaşılır. Şef aşçı olan Mehmet Özer oldukça beğenilen ve ilgiyle takip edilen bir yemek programına ev sahipliği yapar.

Birbirinden Ünlü İsimler Burada

Yemek programı olmasına rağmen sevilen ve beğenilen program olması nedeniyle birbirinden ünlü isimlerin programa katılımıyla eşsiz bir damak şölenine dönüşen programda güncel konular ve sorunlar yemek yapımı sırasında seyirciyle paylaşılıyor. Seyirci bu sayede hem yemek yapmayı ve püf noktaları hem de güncel konularla ilgili kolaylıkla bilgi alabiliyor.

Programa katılan ünlü isimlerin günlük yaşamda neler pişirdikleri, nasıl beslendikleri ve sağlıkları ile ilgili son derece önemli bileğilerin de paylaşıldığını görmekteyiz.

Sağlığı yakından ilgilendiren ve beslenmeyle ilgili program sevilerek  ve ilgi ile izlenmektedir. Amaç sadece yemek yapmayı öğrenmek değil aynı zamanda farklı tatları bir araya getirerek yeni kültürlere tanık olmaktır.

Pratik ve Enfes Tarifler

Hanımlara kolaylık sağlayacak ve onlara mutfağı sevdirecek enfes tarifleri ile Mehmet Özer televizyon programında yeni bir çağı açmış bulunmakta. Evde misafirlerini ağırlayan veya lezzetli bir sofra şöleni yaratmak isteyen hanımlara yardım edecek isimlerden biridir Mehmet Özer.

Harikulade sofraların yanında yapılan yemek veya hamur işlerine dair tarihsel mutfak bilgilerini de paylaşan Mehmet Özer hanımların yaptıkları tariflerle ilgili bilgi düzeyinin artmasını da sağlar. Ev hanımlarının ve çalışan bayanların kurtarıcı tarifleri ondadır.

Mutfakta Koyu Sohbet

Mutfakta misafir ağırlamak her ne kadar kulağa hoş gelmese de Mehmet Özer bu işi ustalıkla yerine getirir. Mutfakta ağırladığı ünlü isimler sohbetin verdiği keyifle adeta şık bir restoranda yemek yiyormuş edasıyla programda var olurlar. Bu durum ünlü konuklar için de keyif verici olmaktadır. Şef aşçının mutfakta olması zor ürünler ile yemek yaptığını düşünenler için bu durum böyle değildir.

Her Mutfakta olan veya olması gereken sıradan ürünler ile nasıl enfes sofralar ve menüler hazırlanacağına dair bir ipucu niteliğinde bir programdır. Sade ve anlaşılır tarifler her kesimden bütçeye hitap etmektedir. Amaç evlere farklılığı ve yeni tadları katmaktır. Eleştirel bakış açısının olmadığı tamamen öğretici ve eğlenceli yanlarının olduğu bir programdan bahsetmek elbette yanlış olmaz. Programa katılan ünlülerle yapılan sohbetlerde de açıkça bu durumdan bahsedebiliriz.

Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

Mehmet Özer ile Mutfakta Fox Tv de hafta içi her sabah saat 10:00’da başlamaktadır. Program ile ilgili bilgilere Fox Tv internet sitesinden veya sosyal medya aracılığıyla ulaşabilirsiniz. yine programa katılımcı olmak isterseniz web site üzerinden başvuru yapabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir