Lezzet Akademisi Başvuru Formu ve Katılım

Show TV yeni bir yarışma programı ile Türk izleyicilerinin karşısına çıkıyor; Lezzet Akademisi. Zengin Türk mutfağından engin bilgilerin yer aldığı yemek yarışmamızda genç şefler izleyicilerle buluşuyorlar. Lezzet Akademisi başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayının tüm hünerlerini sergilediği eğlenceli ve hareketli programımız Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Lezzet Akademisi Show TV

Lezzet Akademisi yemek programında jüri olarak hepsi birbirinden tecrübeli Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz ve Şef Danilo Zanna yer alıyorlar. Kıyasıya bir rekabetin ekrana geldiği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi oldukça ilgi çeken bir yapıya sahip.

Mutfakta olmayı sevenler ve farklı lezzetler keşfetmek isteyenler için ünlü şeflerimizden ilginç ve bilinmeyen tüyoların da yer alacağı programımızı ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Geleneksel Türk mutfağının en güzel örneklerini sergileyecek olan aday şefler başarılı olamazlarsa elenecekler ve Lezzet Akademisi’ni başarıyla tamamlayan bir şef yarışmamızı kazanacak.

Lezzet Akademisi Sunucusu

Lezzet Akademisi sunucu koltuğunda, aynı zamanda tecrübeli oyuncu Demek Akbağ’ın kız kardeşi olan Sedef İybar otururken, yarışmacı koçluğunu da güzel oyuncu Berfin Erdoğan yapıyor. İkilinin keyifli ve enerjik sunumu ile yarışmada eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

Programda ayrıca her bölümde sürpriz bir konuk oluyor. Sanatçı, oyuncu, sunucu gibi ünlü ve sevilen kişilerden oluşan konuklar da programa ayrıca renk katarak her bölümün daha keyifli olmasını sağlıyor.

Lezzet Akademisi Başvuru

Yarışmanın başvuru formunda kişisel bilgilerinizin yanı sıra aşçılık hakkında tecrübeleriniz hakkında sorular da sorulmaktadır. Sorulan sorulara doğru ve gerçekçi yanıtlar vermeniz katılımın resmiyeti ve geçerliliği açısından oldukça önemlidir.

Lezzet Akademisi başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Aşçılık üzerine eğitim alan 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağında bulunan en lezzetli yemekler ve birbirinden renkli konuklarla Lezzet Akademisi oldukça ilgi görüyor.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir