Kuzgun Oyunculuk Başvurusu

Çıktığı gün ekranlara damga vuran Kuzgun dizisi izleyici kitlesi tarafından çok sevildi. Böyle sevilen bir dizi için de oyunculuk başvuruları oldukça rağbet görüyor. Bu yazımızda Kuzgun oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Kuzgun başvurusu ve katılım aşamaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını tek tek derledik.

Kuzgun Dizisi Hikayesi

Kuzgun dizisi adını başroldeki Kuzgun isimli gençten alıyor. Kuzgun, polis olan babasının yıllar önce tuzağa düşürülerek hapse gönderilmesi üzerine, 20 yıl bekledikten sonra intikamını almak için işe koyulmasını konu edinmiş.

Beraber büyüdükleri Dila isimli genç kız ile 20 yıl sonra tekrar karşılaşacak olan Kuzgun, Dila’nın hayatını çok değiştirecektir. Babasının ölümünün ardından farklı bir kimlik ile hayatına korumalık yaparak devam eden Kuzgun, babasının intikamını almak üzere planlar yapacaktır. Fakat birlikte aşk yaşayacakları kız Dila ise düşmanının kızıdır.

Kuzgun dizisi her hafta Çarşamba günleri Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Hayranları tarafından çok sevilen dizi sosyal medyada da oldukça ilgi görüyor.

Kuzgun Oyuncuları ve Yönetmeni

Zengin ve tecrübeli bir oyuncu kadrosu olan dizide Kuzgun karakterini yakışıklı oyuncu Barış Arduç canlandırıyor. Kuzgun’un sevdiği kız olan ve aynı zamanda da düşmanının kızı olan Dila karakterini ise güzel oyuncu Burcu Biricik canlandırıyor. Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan ve Levent Ülgen gibi oldukça tecrübeli isimleri de dizide izlemek mümkün.

Kuzgun dizisinin yapım şirketinin Ay Yapım, yapımcılarının ise Kerem Çatay ve Pelin Diştaş olduğunu belirtelim. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturuyor. Kaliteli bir ekibe sahip olan yapımın oyunculuk başvuru aşamalarına göz atalım.

Kuzgun Oyunculuk Başvurusu

Kuzgun dizisinde oyuncu olmak için aşağıda listelenen ajansların tümüne başvuru yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta 18 yaşından küçük oyuncu adayları kendileri başvuru yapamıyor olması. Bu durumda onların adına aileleri başvuru yapabilir.

Kuzgun oyunculuk başvurusu için ajans listemiz şöyle;

Siz de oyunculuk yolunda ilerlemek ve Kuzgun dizisinde rol alma şansı yakalamak istiyorsanız hemen başvurularınızı yapın. Şimdiden başarılar dileriz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir