Komedi Dükkanı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Türkiye’de en sevilen güldürü programlarının arasında yer alan Komedi Dükkanı tolga çevik ve sürekli emirler veren bir yönetmen tarafından seyirciye sunulur. İlk kez TV8 de yayınlanan skeç –  show programı izleyicisi tarafından tam not almış bir yapımdır. Uzun yıllardır, TV kanallarında en sevilen ve ailecek izlene bilecek tek skeç – showdur. İçeriğinde küfür ve argo kelimeler bulundurmadığı için ailecek izlenebilir. Bununla beraber, tolga çeviğin zekice esprileri güldürürken seyirciyi düşündürmeye yöneltir.

Basit bir yapım olmayan komedi dükkanın Türkiye’de başka bir benzeri de yapılmamıştır. Sevenlerin en çok merak ettiği sorulardan birkaç tanesi ise bu programa izleyici olarak nasıl katılabilirim? İzleyici olabilmek için katılım şartları var mıdır?

Komedi Dükkanı TV8

Hayata gülümseyerek baktıran skeç – show kaliteli yapımı ile günün yorgunluğunu ve iş stresini bir nebze olsa da hafifletmeyi başarır. Programda, yönetmen arkadaşım olarak adlandırılan tolga çeviğe türlü görevler yükler. Bir anda gelişen görevler karşısında tolga çevik ne yapacağını çoğu kez şaşırır ve hatalar yapar bu hatalar oldukça doğaldır. Fakat yönetmenin her dediğini harfiyen yerine getirmeye çalışan arkadaşım, doğallığı ile daha çok beğeni toplar.

Bununla beraber sahneye her programda farklı ünlü konuklar davet edilir, bu konuklar da arkadaşım gibi senaryodan ve yapılacak işlerden habersiz yönetmenin isteklerine uyarlar, konuk oyuncular çoğu kez gülmekten dolayı istenilenleri yapamayabiliyorlar ve hal böyle olunca doğal ve komik olaylar meydana geliyor. Her dakika değişen emirler yüzünden arkadaşım çok zor durumda kalabiliyor ve bazen bu duruma sinirlenebiliyor fakat emir geldiği için hiç itiraz etmeden istenilenleri yapıyor.

Yönetmen İle Arkadaşım Arasındaki Diyaloglar

Yönetmen arkadaşıma biraz sert davransa da tolga çevik zekice cevapları ve davranışları ile hem yönetmene iyi göndermeler yapıyor hem de seyircisini zekice güldürüyor. Zaten insanları güldürmek oldukça zordur, skeç – show seyircisini içten güldüren bir programdır. Bununla beraber,  tolga çeviğin büründüğü role göre kostüm giymesi de diğer güldürü showlardan kendini sıyırıp bir adım öne çıkarmayı başarmıştır.

Tolga Çevik; 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ünlü oyuncu aslen mersinlidir. Oyunculuk, lise yıllarında hayatına girmiş ve liseler arası bir yarışmada en iyi oyuncu ödülünü almıştır. Bunun üzerine kendini oyunculuk mesleğine yöneltmiştir. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okumuş ve Yeditepe Oyuncular adlı tiyatroya katılmıştır.

Tolga çevik birçok komedyene göre iyi eğitim almıştır, Central Missouri State University’de üniversite eğitimi almak için Amerika’ya gitmiştir. Bu eğitimler ile ve zekâsı sayesinde en sevilen oyuncuların başına adını yazdırmıştır.

Komedi Dükkanını Yerinde İzlemek İsteyenler İçin İletişim Numaraları

Eğer skeç – showu yerinde canlı olarak izlemek isterseniz, gerekli formları doldurmanız ve başvuru yapmanız gerekecektir. Bununla beraber ilgili kanalın sosyal mecralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir