Komedi Dükkanı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Türkiye’de en sevilen güldürü programlarının arasında yer alan Komedi Dükkanı tolga çevik ve sürekli emirler veren bir yönetmen tarafından seyirciye sunulur. İlk kez TV8 de yayınlanan skeç –  show programı izleyicisi tarafından tam not almış bir yapımdır. Uzun yıllardır, TV kanallarında en sevilen ve ailecek izlene bilecek tek skeç – showdur. İçeriğinde küfür ve argo kelimeler bulundurmadığı için ailecek izlenebilir. Bununla beraber, tolga çeviğin zekice esprileri güldürürken seyirciyi düşündürmeye yöneltir.

Basit bir yapım olmayan komedi dükkanın Türkiye’de başka bir benzeri de yapılmamıştır. Sevenlerin en çok merak ettiği sorulardan birkaç tanesi ise bu programa izleyici olarak nasıl katılabilirim? İzleyici olabilmek için katılım şartları var mıdır?

Komedi Dükkanı TV8

Hayata gülümseyerek baktıran skeç – show kaliteli yapımı ile günün yorgunluğunu ve iş stresini bir nebze olsa da hafifletmeyi başarır. Programda, yönetmen arkadaşım olarak adlandırılan tolga çeviğe türlü görevler yükler. Bir anda gelişen görevler karşısında tolga çevik ne yapacağını çoğu kez şaşırır ve hatalar yapar bu hatalar oldukça doğaldır. Fakat yönetmenin her dediğini harfiyen yerine getirmeye çalışan arkadaşım, doğallığı ile daha çok beğeni toplar.

Bununla beraber sahneye her programda farklı ünlü konuklar davet edilir, bu konuklar da arkadaşım gibi senaryodan ve yapılacak işlerden habersiz yönetmenin isteklerine uyarlar, konuk oyuncular çoğu kez gülmekten dolayı istenilenleri yapamayabiliyorlar ve hal böyle olunca doğal ve komik olaylar meydana geliyor. Her dakika değişen emirler yüzünden arkadaşım çok zor durumda kalabiliyor ve bazen bu duruma sinirlenebiliyor fakat emir geldiği için hiç itiraz etmeden istenilenleri yapıyor.

Yönetmen İle Arkadaşım Arasındaki Diyaloglar

Yönetmen arkadaşıma biraz sert davransa da tolga çevik zekice cevapları ve davranışları ile hem yönetmene iyi göndermeler yapıyor hem de seyircisini zekice güldürüyor. Zaten insanları güldürmek oldukça zordur, skeç – show seyircisini içten güldüren bir programdır. Bununla beraber,  tolga çeviğin büründüğü role göre kostüm giymesi de diğer güldürü showlardan kendini sıyırıp bir adım öne çıkarmayı başarmıştır.

Tolga Çevik; 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ünlü oyuncu aslen mersinlidir. Oyunculuk, lise yıllarında hayatına girmiş ve liseler arası bir yarışmada en iyi oyuncu ödülünü almıştır. Bunun üzerine kendini oyunculuk mesleğine yöneltmiştir. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda okumuş ve Yeditepe Oyuncular adlı tiyatroya katılmıştır.

Tolga çevik birçok komedyene göre iyi eğitim almıştır, Central Missouri State University’de üniversite eğitimi almak için Amerika’ya gitmiştir. Bu eğitimler ile ve zekâsı sayesinde en sevilen oyuncuların başına adını yazdırmıştır.

Komedi Dükkanını Yerinde İzlemek İsteyenler İçin İletişim Numaraları

Eğer skeç – showu yerinde canlı olarak izlemek isterseniz, gerekli formları doldurmanız ve başvuru yapmanız gerekecektir. Bununla beraber ilgili kanalın sosyal mecralarından ulaşım sağlayabilirsiniz.