Kim Milyoner Olmak İster’e Katılmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır? – Kim MilyonerKim Milyoner Olmak İster’e Katılmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster’e Katılmak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

2000 yılından bu yana ekranlarda olan ve kısa sürede televizyonların en popüler bilgi yarışması programı halini alan Kim Milyoner Olmak İster’e katılmak için başvuru formu nasıl doldurulur? Bu formu doldururken dikkat edilmesi gereken kural ve kriterler neler? Kimler Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru yapma hakkına sahiptir? Şuan ATV ekranlarında yayınını sürdürmekte olan Kim Milyoner Olmak İster  programı ile ilgili olarak  merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında.
En çok izlenen bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına hemen hemen her gün binlerce insan başvuru talebinde bulunmaktadır. Bununla birlikte pek çok kişi ise yalnızca başvuru formunu yanlış doldurduğundan dolayı değerlendirmeye dâhil edilmemektedir. Her kesimden bütün izleyicilerin büyük bir heyecanla izlediği ve yarışmacısı olmak istediği Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması için başvuru forumunu doldururken  mutlaka dikkat edip göz önünde bulundurmanız gereken önemli detaylara bu yazımızda sizler için yer verdik. Tıpkı izlediğiniz diğer yarışmacılar gibi sizler de bu yarışmaya başvuruda bulunup yarışabilme olanağına sahipsiniz.
Ekranlarda 2000 yılından bu yana izlemiş olduğumuz  Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuruda bulunmak için yarışmaya ait olan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra ise mülakat için başvuru sonucunu beklemeniz icap etmektedir. Kim Milyoner Olmak İster programına katılım için başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurabilmeniz için fotoğraf ekle bölümüne sizi doğru ve net olarak gösteren bir fotoğraf eklemeniz oldukça önemli bir kriterdir. Bu bölüme, sosyal medya hesaplarınızda yer alan fotoğrafları eklemek piksel yoğunluğunun düşmesine neden olur ve  net bir şekilde görünmenizi de önemli ölçüde engeller. Bunların yanı sıra başvuru formunuzu doldururken ATV’ ye kişisel bilgilerinizin muhafaza edilmesi konusunda güvenebilirsiniz. Ülkemizin önde gelen kanalları arasında yer alan ATV, senelerdir bu formattaki yarışmalara öncülük ediyor ve bireysel verileri hiçbir surette paylaşmıyor. Bu duruma bağlı olarak sizden istenen TC Kimlik Numarası, ev ve iş adresi, telefon numarası ve bunun gibi diğer kişisel bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız olacaktır. Bu bağlamda ikinci aşamaya geçerken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde sunmanız sizi öne geçirecektir.
Kim Milyoner Olmak İster Programının Dikkat Ettiği Kriterler Nelerdir?

Kişisel dünyanız hakkında, bilgi sahibi olmak amacı ile ilgi alanınıza giren kitaplar, filmler ve hobileriniz yarışma ekibinin bilmek istediği bilgiler arasında yer alıyor. Bu kısımda, sevdiğiniz ve ilgi duyduğunuz kitaplara ve diğer hobi alanlarına yer vermelisiniz. Bu durumun aksine hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir kitap ismi vermeniz ya da ilgi alanımıza girmeyen bir hobiyi yazmanız küçük duruma düşmenize yol açabilmektedir. Bu yönden bakılacak olursa sizden istenen tüm bilgileri noksansız ve doğru olarak doldurmanız sizin açınızdan avantaj olacaktır. Kendi nezdiniz hâl de eksik gördüğünüz herhangi bir şey, belki de bu yarışma için sizin seçilmenizde önemli bir dayanak olacaktır. Bu anlamda başvuruda bulunurken kendi adınıza doğru bilgileri kullanmak isabetli ve yerinde olacaktır. Bunun yanı sıra bir yarışma programı için eksiksiz donanıma sahip bir yarışmacı seçmek tercih edilen bir durum değildir.
Tüm bunların yanı sıra yarışma için başvuru koşullarına değinecek olursak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak için herhangi bir özel başvuru şartı aranmadığını belirtmek isteriz. 18 yaşınızı doldurmuş olmanız, bu yarışmaya katılmak için yeterli bir koşuldur. Bunun dışında yarışmacı adaylarından başvuru formunu doldurmak dışında özel bir nitelik aranmamaktadır.

 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    18 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

   • emre bulut
      7 Ocak 2020

    ben emre bulut engelliyim bu yarışmaya katılmak istiyorum sizlerden allah rızası için

   • Selma
      12 Ocak 2020

    Aynı bizede yaptılar kandırmaca biza rakam vermedilee

   • Bilnur
      9 Mart 2020

    Merhaba,yeni bir e-posta adresi açıp tekrar deneyin bende öyle yaptım başvurdu

  5. Süleyman ÇALIŞKAN
     9 Kasım 2019

   Başvuru numaram 369678 çok uzun suredir cikmadi Ta kenan bey zamaninda yenileme yaptim fakat cikmadi

  6. Engin
     11 Kasım 2019

   Başvuru numarası ne işe yarıyor acaba?

  7. Esma karaçam
     6 Aralık 2019

   Enes baturu görmek ve onun kuzenini görmek istiyor radyocu olmak istiyor televizyonda rol almak istiyor

  8. İpek erdik ozgan
     16 Aralık 2019

   Ben bu yarışmayı hep takip ediyorun şuan izliyorum yarışmayı yalovadan bakıyorum kaytazdere kirkente

  9. enes
     21 Ocak 2020

   başvurular kaç gün içinde yanıtlanıyor olumlu yada olumsuz

  10. Mustafa
     27 Ocak 2020

   Ben 13ocak 2020 başvuru yaptım ama sonucu birtürlü öğrenemedim

  11. muhlis
     5 Mart 2020

   Bir yıla yakın oldu form doldurdum,
   Güncellemek istedim olmadı,
   Yeniden formu doldurmak istedim oda olmadı.

  12. muhlis
     5 Mart 2020

   Ayrıca,
   WhalsApp’dan müracaat yaptım.
   Bir cevap alamadım..
   İyi günler,
   Selâmlar..

  13. Engin aydın
     11 Nisan 2020

   Ben basvuru yaptim bana haber nasıl gelir yada ne zaman gelir nasıl öğrene bilirim

  14. Muammer sahan
     20 Haziran 2020

   Yaklaşık on yil once basvuru yaptim ama ozamanki numaramda değişti mail de …guncelliyorum olmuyor .rica etsem kaydımı silermisiniz yeni kayıt yapmak istiyorum teşekkür ederim

  15. Can
     9 Ekim 2020

   Sabah gazetesi yerine aydınlık alsak 😀

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir