Kim milyoner olmak ister

Kim milyoner olmak ister

Televizyon tarihinin efsane yarışmalarından olan kim milyoner olmak ister yarışması her geçen gün heyecan dolu bölümleri ile izleyicilerinden tam not almayı başardı. İzleyicilerin büyük beğenisini kazanan yarışma sadece ülkemizde değil tüm dünyada yayınlanmaktadır. Hatta filmin konusunu baz alan bir sinema film bile çekilmiştir. Oldukça başarılı bir yapım olan film birçok dalda ödülde almıştır. Yarışmanın bu kadar popüler olmasında verilen ödülün payı büyük. Bir milyon ödül büyük soruyu kazandığınız anda size veriliyor. Günümüz şartlarında oldukça iyi bir para. Yaşam artık o kadar çok zor oldu ki artık insanlar nereden para kazanacaklarını bilemez bir duruma geldiler. Kim milyoner olmak istere müracaat etmekte çok kolay üstelik. Herhangi bir kısıtlama yok. 18 yaşından büyükseniz eğer ister avukat olun ister öğrenci ister ev hanımı ister doktor hiç fark etmez, istediğiniz yaşta başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru koşulları

Başvuruda bulunmak için kim milyoner olmak ister yarışmasının yayınlandığı kanalın internet sitesi üzerinden online başvuru forumunu doldurabilirsiniz. Doldurduktan sonra bir değerlendirme sürecine gireceksiniz. Değerlendirmenin olumlu olması halinde size bildiriliyor ve bir mülakat gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Mülakat aşamasında yarışmaya girmeye hak kazanırsanız eğer zaten size yarışma ile ilgili tüm detaylar aktarılmış olacak. Günümüzde artık televizyon hayatın bir parçası haline geldi. Sabah gözümüze açar açmaz ya da eve girdiğimiz daha ilk anda düğmesine dokunup dünyada neler olup bitmiş öğreniyoruz. Yayıncılar ve programcılarda izleyicinin dikkatini daha çok çekebilmek için her geçen gün iddialı yapımlar ile ekranda yer almaktadır. Yarışmalarda ekranda ki yeri ile izleyicinin hem dikkatini çekmekte hem de ortaya koyulan para ödülleri ile çok daha cazip hale gelmektedir. Yarışmaya başvuru yapmaya karar verdiyseniz eğer başvuru formunda yer alan birtakım sorulara cevap vermeniz gerekir. Bu sorulardan bazıları şunlardır; form üzerinde bir adet fotoğrafınızı yüklemeniz gerekecek. Babanızın ne işle uğraştığı, yaşadığınız ya da devam etmekte olan bir sağlık probleminizin olup olmadığı, TC kimlik numaranız, adınız ve soyadınız, yaşınız, cinsiyetiniz, doğduğunuz şehir, yaşamınızı sürdürdüğünüz şehir, aslen nereli olduğunuz, telefon numaralarınız, en son mezun olduğunuz okul, e-posta adresiniz, meslek durumunuz, okuduğunuz ve takip ettiğiniz dergi ve gazetelerin neler olduğu, dinlediğiniz müzik türünün neler olduğu, özel bir yeteneğinizin olup  olmadığı, yurt dışına çıktıysanız eğer nereleri gördüğünüz, daha önce kim milyoner olmak ister yarışmasında mülakat görüşmelerine katılıp katılmadığınız, daha önce bir yarışma programına katılıp katılmadığınız, konuştuğunuz diller, çocuğunuzun olup olmadığı, hobilerinizin neler olduğu, en beğendiğiniz üç kitabın ne olduğu, en beğendiğiniz üç filmin ne olduğu, programda hedeflediğiniz para ödülünün ne kadar olduğu ve parayı kazanmanız durumunda ne yapacağınızı, 1milyon TL tutarındaki soruyu siz soracak olmuş olsaydınız eğer ne soracağınız, kendinizi nasıl tanıtacağınızı gibi sorulara yanıt verdikten sonra form tamamlanmış oluyor. Bundan sonrasında değerlendirme sürecine girmiş oluyorsunuz. Şimdiye dek başvuruda bulunmadıysanız çok şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Sonuçta kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Yarışmaya katılmak için öyle yüksek şartlarda yok ilkokul mezunu da olsanız yüksek doktora da yapsanız yarışmada aynı muameleyi görürsünüz. Üstelik vaat edilen ödül çok ciddi bir para. Bu işler hiç ama hiç belli olmaz, bakarsınız bilginiz ve şanınız rast gitmiş ve ciddi bir ödül kazanmışsınız. Kim istemez ki oturduğu yerden hem de kısa sürede iyi bir para kazanmayı. O halde doldurun başvuru formunu başvurunuzu gerçekleştirin.

Televizyonların fenomen yarışması

Son yılların en gözde yarışmalarından olan kim milyoner olmak ister her geçen gün artan izleyici kitlesi ile izleyicilerinden tam not almayı başarmış başarılı bir yarışmadır. Televizyon artık evimizin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her evde olmayı bırakın artık evin her odasında televizyon görmek mümkün. Gittiğimiz mekânlarda, oturduğumuz kafe de aklımıza gelen her yerde televizyon ile oyalanıyoruz. Eğitici ve öğretici yayınlar daha çok revaçta. Artık insanlar vakitlerini kaliteli geçirmek istiyorlar. İzledikleri yayınlardan bir şeyler öğrenip kaliteli saatler geçirmek her bireyin hakkı. İzleyicinin bu ilgisini ve bu beklentisini boşa geçirmeyen program yapımcıları da son yıllarda artık bilgi yarışmalarına ağırlık verdi. Kim milyoner olmak ister yarışması da son dönemin en popüler ve en gözde olan yarışmalarının başında gelmektedir. Sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada farklı formatlarda yayınlanan yarışmaya katılım çok yoğundur. Yarışmaya bu kadar talep olmasının ana sebeplerinden biri de yarışmanın ana ödül parasının yüksek olması. Normal şartlarda bir milyon para için bir ömür çalışılsa yinede o parayı bir arada göremeyecek insanlarız. Ancak yarışma sayesinde ve de bilginiz sayesinde bu kadar büyük bir ödül kazanamasanız bile ciddi bir ödül kazanabilirsiniz. Üstelik hiç yorulmadan, sadece oturduğunuz yerden size yöneltilen sorulara yanıt vererek. Yarışma esnasında size kolaylık olması için 3 adette joker hakkı tanınmıştır. Bunlardan biri telefon ile bir yakınınızdan yardım isteme diğeri 4 şık arasından 2 tanesinin elenmesi, diğeri de iki şıkkı da seçebilmeniz. Tabi doğruluğu arasında 2 şık arasında kaldıysanız eğer bu joker işe yarıyor.

Yarışma koşulları

Yarışma esnasında yarışmacının heyecanının yatıştırılması için başlarda oldukça kolay sorular yöneltiliyor. Daha sonra yavaş yavaş soruların zorluğu arttıkça kazanılan paranın rakamı da artıyor. Ne kadar çok biliyorsanız o kadar kazanacağınız güzel ve kaliteli bir yarışma. Üstelik başvurmamanız içinde hiçbir sebep yok. Son derece kolay yarışmaya başvuruda bulunmak.  Yarışmanın yayınladığı kanalın web sayfası üzerinde başvuru formu yer alıyor. Oradaki sorulara eksiksiz olarak yanıt vermeniz yeterli. Orada yer alan sorulardan bazıları şunlardır; okuduğunuz ve takip ettiğiniz dergi ve gazetelerin neler olduğu, daha önce kim milyoner olmak ister yarışmasında mülakat görüşmelerine katılıp katılmadığınız, yurt dışına çıktıysanız eğer nereleri gördüğünüz, konuştuğunuz diller, çocuğunuzun olup olmadığı, en beğendiğiniz üç filmin ne olduğu,  hobilerinizin neler olduğu, daha önce bir yarışma programına katılıp katılmadığınız, en beğendiğiniz üç kitabın ne olduğu, programda hedeflediğiniz para ödülünün ne kadar olduğu ve parayı kazanmanız durumunda ne yapacağınızı, kendinizi nasıl tanıtacağınızı, babanızın ne işle uğraştığı, yaşadığınız ya da devam etmekte olan bir sağlık probleminizin olup olmadığı, form üzerinde bir adet fotoğrafınızı yüklemeniz gerekli, TC kimlik numaranız, doğduğunuz şehir, yaşamınızı sürdürdüğünüz şehir, adınız ve soyadınız, yaşınız, cinsiyetiniz, aslen nereli olduğunuz, telefon numaralarınız, en son mezun olduğunuz okul, e-posta adresiniz, meslek durumunuz, dinlediğiniz müzik türünün neler olduğu, özel bir yeteneğinizin olup  olmadığı, 1milyon TL tutarındaki soruyu siz soracak olmuş olsaydınız eğer ne soracağınız, gibi sorulara yanıt verdikten sonra form tamamlanmış oluyor. Bundan sonraki süreç değerlendirme süreci. Formunuz incelendikten sonra olumlu olması halinde bir ön mülakata davet edileceksiniz. Zaten mülakat aşamasında da olumlu olursa size yarışma ile ilgili daha fazla bilgilendirme yapılır. Geriye sadece yarışmaya katılmanız kaldı. Artık bundan sonrasında başarı sizin elinizde, ne kadar çok bilirsiniz o kadar kazanırsınız.

 

 


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir