Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte ATV yayın akışı

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada Selçuk yöntem ayrılmış yerine Murat Yıldırım gelmişti.. ATV yayın akışına göre Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? İzleyiciler son haftalarda ”Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm neden yok?” sorusunun yanıtını arıyor. İşte Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman? başlıklı yazımızın detayları.
ATV ekranlarında uzun yıllardır yayınlanan ve sevilerek seyredilen Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. ATV yayın akışına göre sevilen programın tekrarı olacağını gören izleyiciler ”Kim Milyoner Olmak İster yeni bölüm ne zaman?” sorusunun yanıtını ..

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

1 Şubat Çarşamba 2017 ATV yayın akışı programına göre Kim Milyoner Olmak İster bu akşam 20:00’da tekrar bölümü ile ekranlara gelecek.Kim Milyoner Olmak çok yakında yeni bölümleri ve Murat Yıldırım‘ın sunumuyla Atv’de olacak.

 

Soru 5: Başvuru sonrası aradılar ancak mülakat tarihi bana uygun değildi ve sınavlarım olduğunu söylediğimde biz sizi arayacağız demişlerdi. Sence ararlar mı?

Eğer tekrar arayacağız gibi bir ibare kullandılarsa aramaları çok yüksek ihtimal.

Soru 6: Belirtilen rakamlar gerçekten veriliyor mu? Yani asıl merak konusu elimize net geçecek miktar ne kadar?

Belirtilen rakamların %10’luk kısmı vergi olarak kesintiye uğruyor.

Soru 7: Atv’yi aradım ve seyirci olarak gelmek istediğimi belirttim, bir arkadaşımı da yanıma alarak… Telefon numaram ve isim soy isim bilgilerimi de alıp yarışmanın numarasını ilettiler. Daha sonra farklı bir birime yönlendirdiler. O birimden bana seyirci almadıklarını söylediler. Merak ettiğim konu eğer seyirci alınmıyorsa o kadar seyirci nereden bulunuyor ve ilk aradığım kişi neden benim bilgilerimi istedi?

Seyirci seçimleri genellikle Atv binasına yani Yenibosna stüdyosuna yakın olan kişilerden seçiliyor. Yarışma bu binaya uzak yapıldığı için de böyle bir tercih gayet normaldir. Zaten 150’ye yakın kişi alıyorlar ve 40 kişilik seyirci de genellikle yarışmacıların yakın akrabaları ya da arkadaşları oluyor.

Soru 8: Kişiye göre soru sorulmadığına emin misiniz? Yarışmaya katılan çoban amcaya cırcır böceği soruldu ve bu sesli bir soruydu. İyi üniversitelerde okumuş ya da mezun olmuş kimselere daha caydırıcı sorular soruluyor. Bunun yanı sıra ilk sorular çok ilginç ve tutarsız… Yarışma her geçen gün bilgi yarışması olmaktan biraz daha uzaklaşıyor… Gündelik hayattan sorular sormak için fazla zorluyorlar…

Bu çok da mümkün değil çünkü sorular birkaç gün öncesinde hazır hale getiriliyor ve hangi yarışmacıya hangi soruların sorulacağı da özel olarak seçilmiyor. Bu elbette tartışılabilir ancak zamanlamayı ve soruları ayırmak pek mümkün olmayacaktır. Basit bir tesadüf demek daha doğru olacaktır.