Kim milyoner olmak ister Yarışması ATV

Kim milyoner olmak ister Yarışması ATV

ATV ekranlarında her hafta Çarşamba günleri yeni bölümüyle ekranlara gelen yarışma son yıllarda bilgisini ölçmek ve bunun yanında para kazanmak isteyen pek çok kişiyi cezbetmiş durumdadır.

Kim milyoner olmak ister yarışması ile sizler de hayallerinize yeni bir pencere açabilirsiniz. Yarışmada sorulan sorulara doğru cevaplar vererek büyük ikramiye olan 1 milyona kadar ulaşabilirsiniz. Kim milyoner olmak ister yarışması televizyonda uzun soluklu olan programlar arasında yer almaktadır. Kenan ışık ile hayatımıza Kim beş yüz milyar ister adıyla giren yarışma günümüzde ufak makyajlar yapılmış ve Kim milyoner olmak ister adını almıştır. Günümüzde Murat Yıldırım’ın sunumuyla yarışma aynı kanalında ve aynı saatinde ekranlara gelmektedir.

Kim milyoner olmak ister yarışması bugüne kadar 2 milyon kez başvuru almıştır. Yarışmaya başvuruda bulunmak için ATV nin resmi web sitesine girerek Kim milyoner olmak ister yarışması sayfasından başvuru formunu doldurarak yarışma için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yarışmaya başvuru yapan kişiler eğer uygun görülürse aranarak sözlü mülakata davet edilecektir, bundan sonraki süreçte olumlu olanlar tekrar aranacak detaylı bilgiler verilecektir. Fakat Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılabilmek ve mülakatlarınızın olumlu şekilde ilerleyebilmesi için farkı bir hayat hikayesine sahip olma, ya da kendinizi sıradanlıktan kurtarmış olmanız gerekmektedir. Mülakattaki kişileri etkileyebilmek için bu gerekli bir adım olacaktır. Sizler de yarışmaya katılmak ve yarışmada bilgilerinizi sınamanın yanında iyi bir ikramiye kazanmak istiyorsanız öncelikle farklı bir hayat hikayesine sahip olmanız aranan kriterler arasında yer almaktadır. Çünkü taktir edersiniz ki yayıncı kuruluş da bu program sayesinde izleyici toplayarak para kazanacaktır, yani sizin hayat hikayeniz ne kadar farklı ise, yada bilginiz ne kadar iyiyse aynı oranda program da reyting kazanacaktır. Bu yüzden başvuruyu yaparken bu kriterleri dikkate alarak yapmalısınız, elbette ki sıradan bir hayat hikayesine sahip olan kişiler de yarışmada yer bulmaktadır ancak şansları düşüktür. Siz de yarışma için şansınızı denemek ve yarışma ile alakalı kendinizi sınamak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurun.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir