Kim Milyoner Olmak İster Mülakat Soru Örnekleri

Kim Milyoner Olmak İster Mülakat Soru Örnekleri

Dünyada en çok izlenen ve kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Ağustos 2011 tarihinden itibaren Atv’de yayınlanan ve 7 den 70’e herkesin izlediği bir yarışma programıdır.

Şimdilerde ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” programına katılmayı herkes çok istemektedir. Programı izledikçe para kazanma hırsımız git gide arttığı için internetten üzerinden müracaat formunu doldurup yarışmaya çağırılmayı beklemekteyiz.

Kimi zaman birkaç gün içerisinde, kimi zaman da birkaç ay sonra sitemiz üzerinden yayınlanan mülakata hak kazananların listesi üzerinden veya gelen bir telefon ile mülakata çağırılırız fakat mülakatta ne soracaklar acaba diye aklımızda soru işaretleri oluşur.

Şimdi sizlere mülakatta ne tür sorular sordukları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Unutmadan söyleyelim, mülakata çağırılacak adayları program yönetimi değil, adayların müracaat formunda sorulan sorulara cevap verme şekilleri belirliyor. Kısacası yarışmacıyı mülakata çağırmaya vesile olan gene yarışmacının kendisi olmaktadır.

İlk mülakata çağırıldığınız zaman sizlere 25 adat genel-kültür soruları soruluyor ve doğru sayılarınıza göre sizi ikinci mülakata çağırıp çağırmayacakları söylenmektedir. Eğer ki ikinci mülakata da çağırılırsanız daha dikkatli olmanız gerekmekte çünkü burada sizlere tekrardan 25 adet genel-kültür soruları soruluyor fakat sorular daha basit ve aralarda sizlere ‘nasılsınız, şu nasıl olur, buna ne yapmak lazım’ gibi sorular sorarak sizin stres altında sorulara vereceğiniz tepkiler ölçülüyor. Bunların haricinde müracaat formlarında vermiş olduğunuz bilgilerin üzerinde de çokça durduklarını söyleyelim. Aman siz siz olun yanlış bilgiler ile programcıları etkilemeye çalışmayın. Çünkü siz oraya çağırıldığınız zaman size sorulan sorular birbiri ile çelişkili sorular, tuzağa düşebilirsiniz.

 

25 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

24 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

23 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

22 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

21 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

20 Kasım 2017 Kim milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları