Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

atv’de yayımlanan ve sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster, bir yarışma programıdır. Kim Milyoner Olmak İster, haftada 3 gün ekranlarda izleyenlerle birlikte olmaktadır. Bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumadır.

2014 yılında Kenan Işık’ın elim bir kaza geçirmesi sonucunda birçok ünlü sanatçı Kenan Işık’ın yerine programı sunmuştur. En sonunda sunucu koltuğuna Murat Yıldırım oturmuştur. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara çoktan seçmeli sorular sorulmaktadır. Yarışmadaki tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılara tam 1 milyon TL ödül verilmektedir. Yarışmada 4 çeşit joker hakkı bulunmaktadır. Bunlar; seyirciye sorma hakkı, telefonla yardım alma hakkı, yarı yarıya ve çift cevap jokerleri.

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının bir çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak yarışmaya başvuru yapmak için bir başvuru formu bulunmaktadır, bu başvuru formuna aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster’e Whatsapp ile de başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için 1 dakikalık bir videoda kendinizi tanıtmanız, neden katılmak istediğiniz belirtmeniz gerekmekte. Ardından Whatsapp aracılığıyla göndermelisiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 043 43 43

 

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU FORMU