Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

Usta tiyatro ve sinema oyuncusu Selçuk Yöntem’in usta sunuculuğu ile 2011 yılından beri ATV ekranlarında sunulan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı genç yaşlı demeden herkesi televizyon ekranına bağlayan bir program olarak yayın hayatına girmiştir. Türkiye Cumhuriyeti ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşlarının katılımları ile gerçekleşen Kim milyoner olmak ister yarışma programı, genel kültür, tarih, sanat, müzik, siyaset, mitoloji, arkeoloji, borsa, iş hayatı, edebiyat ve günlük hayat dalları başta olmak üzere sorulan sorulara doğru yanıtlar vermeleri ile kurgulanmış bir programdır.

Yarışmaya katılan yarışmacılar, düşük para tutarları ve kolay sorular ile başlayan, her soruda biraz daha zorlaşan ve basamak basamak büyük ödül olan bir milyon liraya doğru gitmektedirler. Bu anlamda ister yarışmadan çekilen ister risk almayı seven ve yüksek rakamlar ile ayrılan pek çok insan vardır. Yarışma genel hatları üzerine reşitlik yaşını geçen kadın erkek herkes için katılım fırsatı sunuyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak isteyenlerde herhangi bir şart aranmamak ile birlikte sınıfı ve durumu ne olursa olsun herkes yarışmaya başvurup yarışma hakkına kavuşabiliyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma başvuruları genel hatları başta olmak üzere internet üzerinden yapılıyor. Bu başvuruların ardından verilen altı haneli ve rakamlardan oluşan Kim Milyoner Olmak İster başvuru kodu üzerinden yarışma adayları kim milyoner olmak ister başvuru takip işlemlerini gerçekleştiriyorlar. İlk bölümü 1988 yılında yayınlanan yarışma için başvurular, yarışmanın yapıldığı genel merkez binasında yapılırken yarışmaya katılmaya hak kazanan yarışmacılara kim milyoner olmak ister başvuru takip işlemi ile gerekli bilgiler telefon üzerinden aranarak veriliyordu.

İnternetin getirmiş olduğu birçok kolaylık ile birlikte, başvuruların internet üzerinden yapılması büyük önem kazanmıştı. Daha düne kadar yarışma sonuçları telefon üzerinden aranarak veya mesaj gönderilerek, bunun yanı sıra dilenirse mail yöntemi ile açıklanırken ATV televizyon kanalının aldığı yeni bir karar ile birlikte kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları ATV televizyon kanalı bünyesinde hizmet veren ve bilinen bir gazete markası olan Sabah Gazetesi üzerinden yayınlanmaya başlandı.

Bu yeni anlayış üzerine ATV televizyon kanalı üzerinde, usta oyuncu Murat Yıldırım’ın sunumu ile yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster? ‘ yarışma programının başvuru sonuçluları ve yarışmaya katılmayı hak eden kişiler; Sabah Gazetesi duyurular bölümünde, yarışma adaylarına verilen altı haneli ve rakamlardan oluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışma başvuru kodu üzerinden yayınlanmaya başlandı. Aslında pek doğru bulunmayan ve tasvip edilmeyen bu durum üzerine, sitemiz üzerinden kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları öğrenilebilir.

Buraya tıklayarak direk olarak ATV’nin resmi sayfasındaki başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvuru takibi nasıl yapılır öğrenmek için de buraya tıklayabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçlarını ücretsiz olarak sizler için yayınlıyoruz. Siz de her gün başvuru sonuçları için gazeteye para vermemiş olacaksınız. Başvuru sonuçlarını ücretsiz olarak takip etmek için buraya tıklayınız. Şansınız bol olsun!