Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu / Başvuru nasıl yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu / Başvuru nasıl yapılır?

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? ATV’nin yıllara meydan okuyan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.Cumartesi ve Pazartesi..

Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? ATV’nin yıllara meydan okuyan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster büyük bir ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.Cumartesi ve Pazartesi akşamları ekrana gelen yarışma programının sunuculuğunu Murat Yıldırım üstleniyor.Yarışmaya nasıl başvuru yapılacağı ise merak konusu.Peki Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formuna ulaşmak için detayları haberimizde bulabilirsiniz….


Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? Ekranların en çok takip edilen bilgi yarışması olma özelliğini kimselere kaptırmayan Kim Milyoner Olmak İster büyük ilgi görmeye devam ediyor.Cumartesi ve Pazartesi akşamları ekrana gelen yarışma programının sunuculuğunu Murat Yıldırım üstleniyor.Yarışmanın heyecanını stüdyoda yaşamak isteyenlerin en başvurunun nasıl yapılacağı sorusunu soruyor.Yarışmaya nasıl başvuru yapılacağı ise merak konusu.Peki Kim Milyoner Olmak İster başvuru nasıl yapılır? Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formuna ulaşmak için detayları haberimizde bulabilirsiniz….

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Türk dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım, 1979 yılında doğdu. Annesi ve babası aslen Mardinli olan oyuncu, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu. Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı. YÜO’daki arkadaşları aracılığıyla televizyon dünyasına giren Yıldırım’ın televizyonla ilk tanışmasını sağlayan, 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Fakat dizi yalnızca 11 bölüm sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk kez başrol oynadı.


Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde “Demir” karakteri ile büyük bir çıkış yaptı. 2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten sonra TMC yapım şirketi ile Aşk ve Ceza adlı dizi için anlaşma imzalayan Yıldırım, dizide başrolü oynadı. Kocan Kadar Konuş filmleriyle komedi türünde de iddiasını ortaya koyan Murat Yıldırım, 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi ancak bu evlilik 4 yıl sonra sonlandı. Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

2012’de Tims Productions’ın yapımcılığını üstlendiği Show TV’de yayınlanan Suskunlar’da Ecevit karakterini canlandırdı. 20 Haziran 2008’de Fırtına dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi ancak bu evlilik 4 yıl sonra sonlandı. Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER?

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?