Kim Milyoner Olmak İster 16 NİSAN 2017 Başvuru Sonuçları

Bu yazımızda haftanın son tatil gününde “16 Nisan  2017”  (Pazar) Kim Milyoner Olmak İster 
Başvuru Sonuçları’ nı bulabilirsiniz.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER? BAŞVURU FORMU

Nisan ayının bu günlerinde sizlere de başarılar dileriz.

Sonuçları güncel olarak her gün sitemizden ücretsiz olarak açıklamaya devam ediyoruz. Fakat yinede ben gün içinde unutuyorum başka bir alternatif yok mu haberdar olmam için diyorsanız eğer mutlaka facebook.com/milyonertakip/ sayfamızı beğeniniz. Sonuçlar açıklandığı anda sayfamızdan da paylaşım yapılmaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster’e her gün binlerce kişi başvuruda bulunuyor. Kenan Işık’ın sunumuyla bütünleşen programı şimdiler de Murat Yıldırım sunuyor. Yayınlandığı her bölüm izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran yarışma verdiği para ödülü ile de programa katılmayı cazip hale getiriyor.

Dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışması toplam 12 sorudan oluşuyor ve yarışmacıya 4 joker hakkı tanıyor.  Ayrıca sorularda 2 tane de barajınız var. Eğer barajı geçersiniz kazandığınız para her halükarda sizin oluyor. Tabi bütün soruları doğru yanıtlarsanız toplamda kazanacağınız ödül 1 milyon TL.

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı olan “Kim Milyoner Olamak İster?” atv ekranlarında devam ediyor!

Siz değerli katılımcılarımıza duyuru: Bizim amacımız sizlere katılımcı numaraları duyurmak , şanslı numaralara herhangi bir müdahale yapmamız söz konusu değil. Siz değerli katılımcılara en hızlı şekilde sonuçları sunmak için çalışıyoruz , bizi takip ettiğiniz ve hassasiyetiniz için teşekkürler.

16 Nisan  2017 Sonuçları