Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu ve Katılım

TRT 1’de yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz bilgi yarışması hem eğlendiriyor hem de bilginizi arttırıyor. Biz de Kendi Düşen Ağlamaz başvuru formu ve katılım ile ilgili tüm detayları bu yazımızda inceledik

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru TRT 1

Yayın hayatına Bay J’nin sunumu ile TRT 1’de başlayan Kendi Düşen Ağlamaz yarışması şimdiler de Ertem Şener tarafından sunuluyor. Her perşembe akşamları izleyicisi ile buluşan renkli program bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Eğlenceli ve bilgi dolu sunumu ile Ertem Şener ve ekibi yine başarılı bir iş çıkartıyorlar.

Kendi Düşen Ağlamaz Kuralları ve Genel İşleyişi

Sloganın da ” Kurunun yanında yaşın da yandığı yarışma ” şeklinde yer verilen programımızın yarışmacı adaylarına vaadettiği büyük ödül 1.000.000 Türk Lirası. İşleyiş ve amaç ise 3 er kişilik gruplar halinde yarışmanın başlangıcın da verilen 1 milyon Türk Lirasını yarışmanın sonuna kadar korumak. Bu başlangıç ve sonuç kısmına kadar ise adaylara 7 soru yöneltiliyor.

3 Kişinin yarışma amacı ise şöyle ; sorulan soruya cevap vermek için 1 dakikalık süre zarfında 3 kişilik grup kendi araların da düşünüyorlar. Daha sonra eğer sorudan tamamen emin iseler tek bir şıkka 3 ü birden kucaklarında ki paralar ile gidiyorlar. Ama eğer sorunun şıkkından emin değilseler 3 kişi 3 farklı şıkka dağılabiliyor.

En emin oldukları şıkka daha fazla para, az emin oldukları şıkka daha az para koyulabildiği gibi. Tüm şıklara da eşit miktar da dağıtılabiliyor. Ama unutmayın ki süre sadece 1 dakika !

Daha sonra yanlış şık veya şıkların üzerinde bulunan yarışmacı adayları altların da yer alan kapakların açılması ile suya düşüyorlar. Ve eğer 1 kişi bile soruya doğru cevap verdiyse o yarışmacı 3 kişilik grup adına yarışmaya devam ediyor.

Kendi Düşen Ağlamaz Final Anı

Tamamen yerli yapım olan Kendi Düşen Ağlamaz adlı bilgi yarışmasının final anı ise bomba gibi! Final soruların da şıklar 2 tane. Kalan son yarışmacılar eğer emin oldukları sorunun şıkkına giderlerse kalan şıkka sunucu geçiyor! Ve daha sonrasın da soruya doğru yanıt verirlerse sunucu suya gömülüyor ve ödülün tadına varıyorlar. Şayet yanlış cevap verirlerse suyu boyluyorlar ve kendileri düştükleri için ağlayamıyorlar.

Kendi Düşen Ağlamaz Başvuru Formu

TRT1 de Ertem Şener’in eşsiz sunumu ile yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz başvuru formu ve detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir