Kapanmadan Kazan Başvuru Formu ve Katılım

Star TV’nin yeni yarışma programı Kapanmadan Kazan ekranlarda yerini aldı. Oldukça hareketli ve heyecanlı bir yarışma olan Kapanmadan Kazan, birbirinden değerli ödülleri ile dikkat çekerek kısa zamanda popüler bir yarışma haline geleceğinin sinyallerini verdi. Şimdi hep birlikte Kapanmadan Kazan başvuru aşamalarına ve detaylarına göz atalım.

Kapanmadan Kazan Başvuru Star TV

Yayın hayatına başlayan yarışma programı Kapanmadan Kazan’ı sempatik ve esprili sunucu Alp Kırşan sunuyor. Star TV ekranlarında her hafta Çarşamba günleri yayınlanacak olan yarışma programında sıfır km araba, büyük beyaz eşyalar ve küçük ev aletleri gibi birbirinden değerli hediyeler bulunuyor.

Kapanmadan Kazan yarışması zamanla ve bilginizle yarıştığınız bir program. Bilginiz zamana, zaman ise hediyelere dönüşüyor. Rekabet ve bilgi açısından dolu dolu bir yarışma programı ile izleyiciler ve yarışmacılar keyifli saatler geçiriyorlar.

Kapanmadan Kazan Yarışması ve Hediyeleri

Yarışmanın konsepti diğer yarışmalara göre hem biraz farklı, hem de benzerlikler içeriyor. 2 kişilik takımlar halinde yarışıyorsunuz. Bir yarışmacı Alp Kırşan’ın sorduğu soruları yanıtlayarak süre kazanırken diğer yarışmacı da bu sürede kapalı alanda bulunan ve bir kapı ile ulaşılan ödülleri toplamaya çalışıyor. Yarışmanın en büyük ödülü ise yepyeni sıfır km bir araba.

Yarışmanın püf noktası hediye toplama aşamasında süreyi iyi kullanarak mantıklı hediyeleri almak. Hediyeleri toplayan yarışmacının çok iyi düşünerek hareket etmesi gerekiyor. Soruları bilerek kazanılan sürenin sonunda kapı kapandığı için iyi karar vererek hangi hediyeleri alıp çıkabileceğinizi planlamanız son derece önemli.

İster arkadaşınızla, ister eşinizle, ister annenizle veya babanızla takım oluşturup katılarak değerli hediyeler kazanmanız çok kolay.

Kapanmadan Kazan Başvuru Şartları

Kapanmadan Kazan yarışmasına başvurmak için 18 yaşından büyük olmalısınız. Fiziksel açıdan herhangi bir ciddi rahatsızlığınızın da olmaması gerekiyor. Bunların dışında yarışmaya katılmak için ilgili başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Kapanmadan Kazan Başvuru Formu

Kapanmadan Kazan başvuru formu; kişisel bilgileriniz, eğitim bilgileriniz ve iletişim bilgilerinizin dışında yarışmacı partnerinizle ilgili sorular da içeriyor. Sorulardan bazı örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • İlgi Alanlarınız Nelerdir? (En Az 5 Tane Yazınız)
  • Genel Kültür Seviyenize 10 Üzerinden Puan Veriniz.
  • Yarışma Partneriniz İle Yaşadığınız En Komik Veya Enteresan Olay?
  • Yarışma Partnerinizin En Sevdiğiniz 5 Özelliği.
  • Yarışmayı Kazanırsanız Büyük Ödülle Ne Yapmayı Planlıyorsunuz?

Tüm sorulara dikkatli ve doğru yanıtlar vermeniz katılım süreciniz açısından önemli. Formu gelişi güzel değil, gerçek ve ciddi bilgilerle doldurursanız katılma şansınız oldukça artacaktır.

Kapanmadan Kazan başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Hem eğlendiren, hem bilgilendiren, hem de değerli hediyeler kazandıran yarışma Kapanmadan Kazan‘da soruları en iyi biz biliriz ve en çok hediyeyi biz toplarız diyorsanız hemen başvurunuzu yapın. İyi şanslar.