İyilik Kulübü TRT Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Bugüne kadar yapılmış en iyi, en kaliteli en güzel örnek alınası yapımlardan birisi olan İyilik Kulübü başvuruları TRT üzerinden gerçekleştiriliyor. Başvuru formu ve katılım şartları detaylarını bulabileceğiniz, programın amacını, niçin yapıldığını anlayacağınız yazımıza hoş geldiniz.

İyilik Kulübü TRT

Öncelikle bu hayatta ne olursa olsun en büyük önceliğimiz şüphesiz geleceğimiz, hayatımızın anlamı olan çocuklarımızdır.

Ülkemizin konumu gereği, yaşadığımız politik olaylar çerçevesi, komşularımızın iç savaş içerisinde olması gibi bir çok etkenlerden ötürü binlerce çocuğumuz zor durumda, yardıma muhtaç haldeler. Bir kısmı belki maddi olarak iyi fakat hayallerini gerçekleştiremiyorlar.

Burada yapılan programın en büyük amaçlarından biri ise çocukların yüzünü güldürebilmek, bir nebze olsun onların zor durumlarından ayırıp onlara biraz mutluluk tadını tattırmak.

Dolayısı ile bu anlamda çok başarılı olan programın destekçileri de çok ünlü büyük firmalar. Örneğin ; Fiat, dokuzsekiz, beşiktaş ve daha bir sürü sayamayacağımız kadar büyük şirketler. İçerlerin de araba firmalarından, alışverişe, müzik şirketlerinden spor organizasyonlarına kadar her dalda sponsoru ve destekçisi bulunan yapım TRT ekranlarında yayınlanıyor.

Yapımcılığını Saudade’nin yaptığı, Emir Külal Haznevi tarafından da proje tasarımı ve yapımcılığını sürdürüyor.

Yapımın yönetmeni ise çoğumuzun tanıdığı sinema sektörünün yetiştirdiği değerli insan Emrah Tellioğlu yer alıyor. Bu önemli projede böyle güzel bir amaç uğruna bir araya gelmiş insanların olduğunu görmek her anlamda mutluluk verici bir durum. Zor durumda ki insanların her türlü psikolojik, manevi ve maddi durumlar da yanında olan programımız her cumartesi TRT ekranlarında yayınlanmaktadır.

İyilik Kulübü Başvuru

İyilik Kulübü için başvurular site üzerinden alınan bilgiler doğrultusunda gerçekleşiyor. Fakat şu anda aşırı yoğunluk sebebi ile bir süre için alımlar sınırlandırılmış durumda. Sürekli kontrol etmek yorucu hale geliyorsa, ara sıra tvyarismabasvurulari.com adresini ziyaret ederek başvuruların açılıp açılmadığını gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer yarışmaların da başvuru formları sitemiz de yer almaktadır. Her türlü öneri, şikayet ve isteklerinizi de bizlere iletişim yada yorum bölümünden iletebilirsiniz.