İşte Benim Stilim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

TV8 ekranlarının sevilen ve merakla takip edilen moda yarışması İşte Benim Stilim hafta içi her gün sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Moda anlayışına, tarzına ve konseptlere uygun giyimlerine güvenenlerin katılabileceği yarışma, jüri üyelerinin yorumlamalarıyla ekran başındakilere fikir vermesi açısından da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Belirlediğiniz konseptlere uygun bir kombin yaparak moda anlayışınızı ve tarzınızı yansıtarak kendinizi gösterme fırsatını yakalayabilir, hayallerinize ulaşma yolunda da büyük bir adım atabilirsiniz.

İşte Benim Stilim TV8

Hafta boyunca kendi belirledikleri konseptler dâhilinde kendi kombinlerini yaratıp, tarzlarını konuşturmaya çalışan yarışmacılar, jüri koltuğunda oturan Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert gibi isimlerin puanlandırılıyorlar. Jüri üyelerinin yorumları ile ekran başındakiler için de moda konusunda bilgilendirici bir içerik sunan program eleme gününde jüri koltuğuna Uğurkan Erez ve bir tane de ünlü isim oturtarak dinamik havasını kaybetmiyor.

Final gecesi en az puanı alan yarışmacı yarışmaya ve hayallerine veda ediyor. Öykü Serter’in deneyimli ve keyifli sunumu ile beğeni toplayan İşte Benim Stilim moda yarışması kapsamında yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet sürüyor. Oldukça ilginç ve keyifli dakikalara konuk olan yarışma TV8 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Eleme Gecesinde Konuk Jüri

Her hafta elemenin yapılacağı geceye bir tane ünlü isim konuk jüri olarak ağırlanıyor. Gelen ünlü isim de yarışmacıları yorumlayarak puan vererek elenip elenmemeleri yolunda karar verenlerden biri oluyor.

Gelen ünlü konuk jürinin moda dünyasından olma zorunluluğu olmadığından, günlük hayatınızda severek dinlediğiniz bir şarkıcının ya da dizilerini severek takip ettiğiniz bir oyuncunun da konuk jüri koltuğunda oturması mümkün. Gelen ünlü konuk jürinin yaklaşım ve moda anlayışı hakkında bilgi sahibi olmak, farklı bir yanını gözlemleyebilmek adına güzel bir süreçte oldukça keyifli dakikalar geçirebilir, İşte Benim Stilim moda konusunda daha çok bilgi sahibi olma imkanını sağlayabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Katılım Şartları

Tarzına ve her konsept için uygun kombin yaratma yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği yarışmanın başvuru formuna TV8 internet sitesi İşte Benim Stilim başvurusu başlığı altından ulaşılabilmektedir. Yapacağınız başvurunun onay alması halinde İşte Benim Stili ekibi sizinle iletişime geçerek konu ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

18 yaşından küçük olanların yarışmaya katılabilmesi için mutlaka bir veli onayına ihtiyaç duyan İşte Benim Stilim yarışması, veli onayı olmayan 18 yaş altı bütün başvuruları değerlendirmeye almayıp, iptal etmektedir.

Yapacağınız başvuru dahilinde doldurmanız zorunlu olan başvuru formundaki sorulara doğru şekilde cevap verilmemesi halinde de başvurunuz iptal edilmekte, değerlendirmeye alınmamaktadır. Bu nedenle, tarzınıza güveniyor ve başarılı olacağınıza inanıyorsanız hayallerinizin başlamadan bitmesine sebep olmamak için başvurunuzu yaparken bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.

İşte Benim Stilim Başvuru Formu

Programa katılabilmeniz için başvuru formunu doldurmanız zorunludur. Başvuru formunuzun onaylanması için katılım şartlarını okuyup, anlayıp, kabul ettiğinizi ifade eden kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.

Başvuru formunda doldurulması istenen alanlarda özlük bilgileriniz, açık adres ve ulaşım bilgilerinizin yanı sıra kişiliğiniz, hobileriniz, hayatınız ve moda anlayışınızla alakalı sorular da içermektedir. Bu noktada, başvuru formunda doldurulması zorunlu alanlara göz atmakta fayda var. Başvuru formu cevaplanması zorunlu olan şu bilgileri içermektedir:

  • Ad, Soyad
  • Ev ve Cep Telefonu
  • E-posta Adresi
  • Açık Adres
  • Doğum Tarihi
  • Meslek
  • Boy ve Kilo
  • 2 Adet Fotoğraf

Doldurulması zorunlu alanlardır. Bu soruların haricinde gündelik hayatınız, hobileriniz, moda ile alakalı bakış açınız ve bilginiz dâhilinde cevaplayabileceğiniz kısımlar da bulunmaktadır. Sizler de kendinize güveniyorsanız, en iyi olduğunuzu düşünüyor ve gireceğiniz her ortama uygun bir kombin yaratabileceğinizi düşünüyorsanız; hayallerinize ulaşabilmek adına ilk adımı atarak İşte Benim Stilim moda yarışmasıkapsamında başvuru formunu doldurabilir, kabul edilmesi halinde alanında uzman jüri üyelerinden pek çok şey öğrenerek birinci olma şansını yakalayabilirsiniz.

İşte Benim Stilim başvuru formuna buradan ulaşabilir, yer alan ilgili sorulara doğru yanıtlar vererek katılım sağlayabilirsiniz. Herkese bol şanslar!