Güven Bana Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Bilgi ve güvene dayalı yepyeni yarışma programı Güven Bana izleyicileri ile buluşuyor. Televizyon ekranlarının en güvenilir ve beğenilen sunucularından Müge Anlı’nın sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan Güven Bana yarışması farklı formatı ile ilgi çekecek bir yapım haline geliyor. Heyecanlı ve gerilimli yarışma programı Güven Bana başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Güven Bana Başvuru ATV

Birçok sosyal içerikli programdan tanıdığımız tecrübeli sunucu Müge Anlı, ilk defa bir yarışma programı ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Güven Bana yarışmasında bilgi ve tecrübenizden çok rakibinize güvenmeniz ve sizin ona verdiğiniz güven de önemli.Güven Bana yarışmasında daha önce birbirini tanımayan ve yarışmada ilk defa tanışacak olan 2 aday yarışıyor. ATV ekranlarında yayınlanan güvene dayalı yarışmada tam 1.000.000 TL’lik büyük para ödülü kazanma şansınız mevcut. Fakat bu parayı kazanabilmek için rakibinizin tavrı ve sizin ona karşı tutumunuz önemli.

Güven Bana Yarışması Kuralları ve Katılım Şartları

Yarışmaya katılan ve stüdyoda ilk defa karşılaşan 2 yarışmacı 1.000.000 TL’lik ödül için yarışıyorlar. Eğer her şey yolunda giderse kazandıkları ödülü paylaşacaklar. Ama yarışmanın gerilimi bu noktada ortaya çıkıyor.

Sorulan soruları cevapladıkça artan para ödülü her iki yarışmacı için de ortak ve paylaşılacak ödül oluyor. Fakat yarışmacıların her ikisinin de yarışmanın belirli bölümünde önlerinde bulunan butona basarak yarışmayı sonlandırma ve toplanan para ödülünü sadece kendisi alma hakkı bulunuyor. İşte karşılıklı güven bu açıdan önemli hale geliyor.

Güven Bana yarışmasının başlarında butona basılırsa ödül düşük olacağından dolayı yarışmacıların tercih edeceği bir durum değil. Fakat yarışma ilerledikçe ve ödül arttıkça gerilim de artıyor. Ya birbirlerine güvenerek beraber ilerleyip büyüyen para ödülünü paylaşacaklar ya da içlerinden biri paylaşmaktan vazgeçerek butona basacak ve tüm ödülü kendisi alacak. Güvendiğiniz için hem kazanabilirsiniz hem de kaybedebilirsiniz.

Güven Bana Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için detaylı olarak hazırlanmış başvuru formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Başvuru formunda genel olarak kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve adres bilgileri soruluyor. Bu bilgilerin dışında sizi daha iyi tanımak için, sevdiğiniz film ve kitaplar, beğendiğiniz programlar, konuşabildiğiniz yabancı diller, yurtdışında gezip gördüğünüz yerler gibi sorular da mevcut.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurmanız yarışma katılımınızın geçerliliği için önemli bir durum. O yüzden formu doldururken özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Güven Bana başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile kazanmak için güvenmeye veya güvendiğiniz için kaybetmeye hazır olmanız gereken yarışma Güven Bana sizleri bekliyor. İyi şanslar.