Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Bir fenomen haline gelen dekorasyon ve tasarım programı Güle Güle Oturun başvuru nasıl yapılır, başvuru şartları ve koşulları nelerdir? Tüm detaylarını hep birlikte inceleyelim

Güle Güle Oturun Başvuru TV8

TV8 ‘in Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra ki popülerite artışındaki ivmeyi şüphesiz hepimiz biliyoruz. Yine hız kesmeyen Ilıcalı, eskilerden beri bildiğimiz diğer adı ile Evimiz Şahane yarışmasını aynı formatta ama farklı bir isimde TV8 ekranlarına taşıyor.

Yarışmacı adaylarının izlerken büyük zevk aldığı dünyaca ünlü dekorasyon yarışmasına katılım şartları ve detayları nelerdir bunları sizin için inceledik. Sunuculuğunu Selim Yuhay ya da hepimizin ona Selim Bey diye hitap ettiğimiz ünlü uzmanımız sizler için dekor anlamında en ince detayları ve kusursuzlukları gözler önüne seriyor.

Güle Güle Oturun Katılım Şartları Nelerdir?

Başvuru Sahibi, Yarışma Kayıt Formu’nda belirtmiş olduğu bilgilerin doğru olduğunu ve bilgilerin eksik ve yanlış olması dolayısıyla doğacak zararlardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.

Başvuru Sahibi, Güle Güle Oturun Yarışma Kayıt Formu’ndaki bilgileri, fotoğrafları ve videoları kendi rızası ile TV8 ve Acun Medya ile paylaşmıştır. TV8 ve Acun Medya, paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları dilediği zaman dilediği mecra ve dilediği programda kullanabilecektir. Başvuru Sahibi, TV8 ve Acun Medya’nın paylaşılmış olan fotoğrafları ve videoları kullanımı durumunda TV8 ve Acun Medya’dan hiçbir talepte bulunmayacağını peşinen kabul etmiştir.

18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin başvurularını velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı yarışmacı olmak isteyenlerin velisinin onayı olmaması durumunda yarışmacı olmaya hak kazansalar bile yarışmaya katılamazlar. Daha fazlası ilgili taahhütname başvuru formu sayfasında yer almaktadır.

Güle Güle Oturun Ücretli Mi?

Yarışmamıza dair en çok sorulan sorulardan birisi de ücretli olup olmadığıdır. Bilmeniz gerekir ki çok eskiden beridir yayını sürdüren gerek farklı formatta gerekse farklı isimde Güle Güle Oturun yarışmacı adaylarından kesinlikle ücret talep etmemektedir. Eğer yarışmacı olarak seçildiyseniz evinizi baştan aşağı değiştirecek dokunuşlar, usta kalemler tarafından ele alınacaktır. Bunun için başvuru formunu eksiksiz ve hatasız doldurduğunuzdan emin olmanız şimdilik yeterlidir.

Güle Güle Oturun Başvuru Formu

Başvuru detayları ve katılım şartlarını bildiğimize göre yarışmamıza başvurmak üzere gerekli formu doldurmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca yarışma başvurusunda yarışmacı adaylarına yöneltilen sorular ise şu şekilde ;

Güle Güle Oturun başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Form alanlarını eksiksiz ve doğru olarak doldurduğunuzdan mutlaka emin olunuz. Şansınıza güveniyorsanız Güle Güle Oturun tam size göre.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir