Güldüy Güldüy Show Çocuk Başvuru Formu ve Katılım

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show programının çocuk oyuncularından oluşan yepyeni bir konsepti olan Güldüy Güldüy programına nasıl katılabilirsiniz? Güldüy Güldüy başvuru nasıl yapılır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Başvuru

BKM’nin (Beşiktaş Kültür Merkezi) efsane tiyatro oyuncularının sergilediği Güldür Güldür eğlence programının çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy Show programı tüm çocukları ve büyükleri eğlendirip güldürmeye devam ediyor.

Biliyoruz ki Güldür Güldür’ün sunuculuğunu sevilen sanatçı Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yapıyordu. Güldüy Güldüy programının sunuculuğunu ise yine usta oyuncu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal yapıyor. Sempatik ve güzel sunucu ile yetenekli çocuklar iyi bir ekip olarak sahne karşısındaki ve ekran başındaki izleyicilere keyifli dakikalar geçirtiyorlar.

Show  TV ekranlarında yayınlanan bu eğlenceli programı kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca bölümlerin yeni ve yüksek kaliteli hallerine de resmi facebook ve youtube hesaplarından ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show Kayıt ve Katılım Şartları

Çocuğunuzun yeteneğini farkettiğinizi ve çocuğunuzun da tiyatro eğitimi almasını istiyorsanız bizzat BKM’ye ulaşmalısınız. BKM’nin eğitim ve kurs duyurularını takip ederek bu eğitimlere kayıt için başvurabilirsiniz.

Programa ziyaretçi yani seyirci olarak katılmak da mümkün. Programın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor. Bilet fiyatlarında öğrenciler için indirim de mevcut. Fiyatlar şöyle;

 • Tam Bilet : 82.50 TL
 • Öğrenci Bileti : 57.50 TL 

Katılım şartlarını aşağıda görebilirsiniz;
– 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. Çocuklar için girişte kimlik kontrolü yapılmaktadır.– Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– 13 yaşın altındaki her çocuğun, etkinliğe ebeveyni ile birlikte katılması zorunludur.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinesi sokmak yasaktır.

Güldüy Güldüy Show Başvuru Formu

Çocuğunuzun yetenekli olduğunu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak onun da Güldüy Güldüy Show programında oyuncu olabilmesi için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kaçırmayın. Eğitimler ile ilgili tüm duyurulara ve kayıtlara buradan ulaşabilirsiniz.

Seyirci olarak programa katılmak istiyorsanız ve yukarıda yer alan şartlara uyduğunuzdan eminseniz buradan yarışma biletlerinin satıldığı Biletix adresine ulaşabilirsiniz. Ayrıca biletleri yine BKM’nin tiyatro salonu girişindeki gişelerden de satın alabilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show her yıl yeni ve yetenekli çocuk oyuncuları ile ekranlara gelmeye ve izleyicileri güldürmeye devam edecek.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir