Güldüy Güldüy Show Çocuk Başvuru Formu ve Katılım

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show programının çocuk oyuncularından oluşan yepyeni bir konsepti olan Güldüy Güldüy programına nasıl katılabilirsiniz? Güldüy Güldüy başvuru nasıl yapılır? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Başvuru

BKM’nin (Beşiktaş Kültür Merkezi) efsane tiyatro oyuncularının sergilediği Güldür Güldür eğlence programının çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy Show programı tüm çocukları ve büyükleri eğlendirip güldürmeye devam ediyor.

Biliyoruz ki Güldür Güldür’ün sunuculuğunu sevilen sanatçı Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal yapıyordu. Güldüy Güldüy programının sunuculuğunu ise yine usta oyuncu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal yapıyor. Sempatik ve güzel sunucu ile yetenekli çocuklar iyi bir ekip olarak sahne karşısındaki ve ekran başındaki izleyicilere keyifli dakikalar geçirtiyorlar.

Show  TV ekranlarında yayınlanan bu eğlenceli programı kaçırmamanızı öneririz. Ayrıca bölümlerin yeni ve yüksek kaliteli hallerine de resmi facebook ve youtube hesaplarından ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show Kayıt ve Katılım Şartları

Çocuğunuzun yeteneğini farkettiğinizi ve çocuğunuzun da tiyatro eğitimi almasını istiyorsanız bizzat BKM’ye ulaşmalısınız. BKM’nin eğitim ve kurs duyurularını takip ederek bu eğitimlere kayıt için başvurabilirsiniz.

Programa ziyaretçi yani seyirci olarak katılmak da mümkün. Programın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor. Bilet fiyatlarında öğrenciler için indirim de mevcut. Fiyatlar şöyle;

  • Tam Bilet : 82.50 TL
  • Öğrenci Bileti : 57.50 TL 

Katılım şartlarını aşağıda görebilirsiniz;
– 7 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. Çocuklar için girişte kimlik kontrolü yapılmaktadır.– Televizyon program çekimi yapılacağından etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– 13 yaşın altındaki her çocuğun, etkinliğe ebeveyni ile birlikte katılması zorunludur.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinesi sokmak yasaktır.

Güldüy Güldüy Show Başvuru Formu

Çocuğunuzun yetenekli olduğunu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak onun da Güldüy Güldüy Show programında oyuncu olabilmesi için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kaçırmayın. Eğitimler ile ilgili tüm duyurulara ve kayıtlara buradan ulaşabilirsiniz.

Seyirci olarak programa katılmak istiyorsanız ve yukarıda yer alan şartlara uyduğunuzdan eminseniz buradan yarışma biletlerinin satıldığı Biletix adresine ulaşabilirsiniz. Ayrıca biletleri yine BKM’nin tiyatro salonu girişindeki gişelerden de satın alabilirsiniz.

Güldüy Güldüy Show her yıl yeni ve yetenekli çocuk oyuncuları ile ekranlara gelmeye ve izleyicileri güldürmeye devam edecek.