Güldür Güldür Başvuru Seyirci Olma ve Oyuncu Olma

BKM ekibinin özenli çalışmasının sonucu ortaya çıkan şahane komedi programı Güldür Güldür Show her hafta Show TV ekranında seyircisiyle buluşuyor. Güldür Güldür başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Ali Sunal’ın yönettiği güldürü programı günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bakış açısı getirerek, her hafta günlük hayatın önemli konularını skeçler halinde ele alır. Aileden sevgiye, yoksulluktan şöhrete veya arkadaşlıktan ilişkiye kadar geniş konu yelpazesi ile her kesimin izleyebileceği eğlenceli bir program olma özelliği taşır. Aileleri ile tiyatro salonuna gelen seyircilerin keyifle izlediği konular her hafta değişir.

Güldür Güldür Show Başvuru

Güldür Güldür Show’da dış gözlemci olarak Ali Sunal’ı görmekteyiz. Skeç esnasında önündeki zili çalarak oyuna müdahale eder ve oyunu gerek gördüğü yerde durdurur. Ali Sunal aynı zamanda Güldür Güldür Show‘da koreografi yönetmenliği de yapmaktadır.

Bilal karakteri programın sevilen karakterlerindendir. Onur Buldu’nun canlandırdığı rol seyirciler için unutulmaz karakterler arasına girmiştir. Kilolarıyla canlandırdığı her rolde komediyi zirveye taşımayı başaran isim ise elbette İbrahim tiplemesiyle Rüştü Onur Atilla’dır. Daha önce tanınmış ve birçok dizide de yer almış önemli isimlerden biri olan Doğa Rutkay, Yeter karakteriyle bizi güldürüyor.

Alper Kul, Aylin Kontente, Meltem Yılmazkaya, Aziz Aslan, Mahir İpek, Ecem Erkek, Emre Altuğ ve daha birçok ünlü ismi Güldür Güldür Show‘da görmek mümkündür.

Güldür Güldür Show Skeçleri

Bu programda seyirci için en özel durum güncel sorunların komediyle birleşip sorun olmaktan çıkıp eğlenceye dönüşmesidir. Günlük yaşamda karşılaşması muhtemel konular sahnede olağanüstü bir hal alır ve seyirci için farklı bir bakış açısı ile olayları irdeleme amacı taşır.

Farkında olmadığımız ya da olay sırasında aklımıza gelmeyen sözler veya hareketler sahnede yansıtılarak aslında bir sonraki sefer benzer olaylar karşısında vereceğimiz cevapların değişeceğini önemle vurgular çünkü artık farkındalık başlamış ve program eğlendirirken bilgi verme amacına ulaşmıştır.

Ali Sunal’ın seyircilere bir konu hakkında sorduğu sorular ayrıca seyirciler arasında kahkaha tufanı da yaratmaktadır. Özellikle seyircilerin sorulan sorulara verdiği cevaplar şaşırtıcı ve yepyeni skeçler ortaya çıkarır. Seyirci ile yapılan kısa sohbetin ardından skeçler sırasıyla başlar ve verilmek istenen mesaj bu vasıtayla seyirciye ulaşır.

Skeç ile ilgili özet seyirciye sorulur ve seyirci ana temayı ifade eder. Bazen yanlış ifade edilen konu teması düzeltilerek öğretici mesajda yerine ulaşmış olur.

Güldür Güldür Nasıl Oyuncu Olunur

Belirli dönemlerde Güldür Güldür oyuncu seçmeleri yapılmaktadır. Oyunculuk konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak Güldür Güldür Show programında oyuncu olabilmeniz için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kaçırmayın. Eğitimler ile ilgili tüm duyurulara ve kayıtlara buradan ulaşabilirsiniz.

Güldür Güldür Başvuru

Güldür Güldür Show programına seyirci olarak katılmak isterseniz, ücretli olarak bilet satın almanız gerekiyor. Biletler Biletix ve BKM gişelerinden temin edilebilir. Biletix üzerinden Güldür Güldür başvuru işlemini buradan yapabilirsiniz.