Güldür Güldür Başvuru Seyirci Olma ve Oyuncu Olma

BKM ekibinin özenli çalışmasının sonucu ortaya çıkan şahane komedi programı Güldür Güldür Show her hafta Show TV ekranında seyircisiyle buluşuyor. Güldür Güldür başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Ali Sunal’ın yönettiği güldürü programı günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bakış açısı getirerek, her hafta günlük hayatın önemli konularını skeçler halinde ele alır. Aileden sevgiye, yoksulluktan şöhrete veya arkadaşlıktan ilişkiye kadar geniş konu yelpazesi ile her kesimin izleyebileceği eğlenceli bir program olma özelliği taşır. Aileleri ile tiyatro salonuna gelen seyircilerin keyifle izlediği konular her hafta değişir.

Güldür Güldür Show Başvuru

Güldür Güldür Show’da dış gözlemci olarak Ali Sunal’ı görmekteyiz. Skeç esnasında önündeki zili çalarak oyuna müdahale eder ve oyunu gerek gördüğü yerde durdurur. Ali Sunal aynı zamanda Güldür Güldür Show‘da koreografi yönetmenliği de yapmaktadır.

Bilal karakteri programın sevilen karakterlerindendir. Onur Buldu’nun canlandırdığı rol seyirciler için unutulmaz karakterler arasına girmiştir. Kilolarıyla canlandırdığı her rolde komediyi zirveye taşımayı başaran isim ise elbette İbrahim tiplemesiyle Rüştü Onur Atilla’dır. Daha önce tanınmış ve birçok dizide de yer almış önemli isimlerden biri olan Doğa Rutkay, Yeter karakteriyle bizi güldürüyor.

Alper Kul, Aylin Kontente, Meltem Yılmazkaya, Aziz Aslan, Mahir İpek, Ecem Erkek, Emre Altuğ ve daha birçok ünlü ismi Güldür Güldür Show‘da görmek mümkündür.

Güldür Güldür Show Skeçleri

Bu programda seyirci için en özel durum güncel sorunların komediyle birleşip sorun olmaktan çıkıp eğlenceye dönüşmesidir. Günlük yaşamda karşılaşması muhtemel konular sahnede olağanüstü bir hal alır ve seyirci için farklı bir bakış açısı ile olayları irdeleme amacı taşır.

Farkında olmadığımız ya da olay sırasında aklımıza gelmeyen sözler veya hareketler sahnede yansıtılarak aslında bir sonraki sefer benzer olaylar karşısında vereceğimiz cevapların değişeceğini önemle vurgular çünkü artık farkındalık başlamış ve program eğlendirirken bilgi verme amacına ulaşmıştır.

Ali Sunal’ın seyircilere bir konu hakkında sorduğu sorular ayrıca seyirciler arasında kahkaha tufanı da yaratmaktadır. Özellikle seyircilerin sorulan sorulara verdiği cevaplar şaşırtıcı ve yepyeni skeçler ortaya çıkarır. Seyirci ile yapılan kısa sohbetin ardından skeçler sırasıyla başlar ve verilmek istenen mesaj bu vasıtayla seyirciye ulaşır.

Skeç ile ilgili özet seyirciye sorulur ve seyirci ana temayı ifade eder. Bazen yanlış ifade edilen konu teması düzeltilerek öğretici mesajda yerine ulaşmış olur.

Güldür Güldür Nasıl Oyuncu Olunur

Belirli dönemlerde Güldür Güldür oyuncu seçmeleri yapılmaktadır. Oyunculuk konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak Güldür Güldür Show programında oyuncu olabilmeniz için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kaçırmayın. Eğitimler ile ilgili tüm duyurulara ve kayıtlara buradan ulaşabilirsiniz.

Güldür Güldür Başvuru

Güldür Güldür Show programına seyirci olarak katılmak isterseniz, ücretli olarak bilet satın almanız gerekiyor. Biletler Biletix ve BKM gişelerinden temin edilebilir. Biletix üzerinden Güldür Güldür başvuru işlemini buradan yapabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir