Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu ve Whatsapp İhbar Hattı

Serap Paköz’ün sunduğu gündüz kuşağı programlarından biri olan, Gerçeğin peşinde programı 2017 yılının Mayıs ayından günümüze Tv8 kanallarında seyircisi ile buluşuyor. Hafta içi her gün televizyon ekranlarındaki yerini alan bu program sayesinde pek çok faili meçhul cinayetlerin, kayıpların ve bir takım gizli olayların sır perdesi aralanıyor. Eğer sizin de hayatınız da bu ve buna benzer çözülememiş olaylar varsa Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Programına başvuru yaparak, ihtiyacınız olan destek ve yardımı alarak sorunlarınızı çözme imkanı bulabilirsiniz. Şimdi Gerçeğin Peşinde başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Gerçeğin Peşinde Başvuru TV8

Cinayet, adli olaylar, kaybolmuş çocuk, genç ya da yaşlılar ile ilgili araştırmaların yapıldığı Gerçeğin Peşindeprogramında, sunucu Serap Paköz ekibi ile birlikte yaşanılan vakaları ayrıntılı bir şekilde araştırmaktadır. Adli tıp uzmanı, cinayet araştırma uzmanı, polis ekibi ve daha pek çok uzman desteği ile ele alınan vakalar en ince ayrıntısına kadar irdelenir. Kısa sürede çözüme ulaştırılan vakaların neticesinde suçlular program ekibi tarafından kollu kuvvetlerine teslim edilirler.

Yaşanmış gerçek olaylar üzerinden ele alınan vakaların çözümlenmesinde program yapımcıları konuklara, ellerinden gelen yardım ve desteği sunmaktadırlar. Ekip halinde çalışan program sunucuları özellikle faili meçhul cinayetlerde son derece disiplinli bir şekilde hareket etmektedirler. Olaylarda dedektiflik yapma, tanık dinleme ve yayına bağlanan seyircilerin şikâyetlerini el alma gibi yöntemleri sayesinde karanlık kapılar ardına gizlenmiş binlerce vaka aydınlığa kavuşmuştur.

Eğer sizin de çözüm yolu bulamadığınız başınıza gelen bir takım olaylar var ise programa başvuru yapabilirsiniz. Gerçeğin peşinde programına katılmak için herhangi bir başvuru formu doldurmanıza gerek kalmaz. Bunun için tek yapmanız gereken programın telefon ve whatsapp hattından ulaşmaktır.

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde programına bağlanarak Serap Paköz ile görüşmek için ya da şikayet ve dileklerinizi belirtmek için tek yapmanız gereken Gerçeğin Peşinde telefon numarası üzerinden iletişim kurmak olacaktır. 0542 332 22 22 programın aktif telefon numarasıdır. Dilerseniz bu numarayı arayarak programa direk olarak bağlanır ve sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı numara ile Whatsapp üzerinden de görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Gerçeğin Peşinde Programına başvuru ve iletişim numaraları:

  • Telefon yolu ile ihbar numarası: 0542 332 22 22
  • Canlı yayına katılma telefon numarası: 0542 332 22 22
  • Whatsapp İhbar hattı: 0542 332 22 22
  • Programa katılım başvuru formu: 0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Başvuru Konuları

TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programına istediğiniz amaçla pek çok şekilde başvurabilirsiniz. Gördüğünüz gibi programa başvuru, Whatsapp ihbar, ya da canlı yayına katılmak için tek bir tane telefon hattı mevcuttur. Ulaşım sağlayabileceğiniz bu telefon hattı sayesinde programı canlı yayın saatlerinde arayabilir ve sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bu programı arayarak kendi başınızdan ya da bir yakınınızın başından geçen olayları anlatabilirsiniz.

Programa ne için, kim, neden, nasıl katılır diye merak edenler için birkaç maddede programa katılanlar hakkında bilgi verdik. Programa;

  • Canlı yayında ele alınan vaka ile ilgili bilgi paylaşmak isteyenler
  • Ele alınan vakada aktif rol oynayanlar
  • Görgü tanıklığı yapmak isteyenler
  • Şikayet ya da dileklerini belirtmek isteyenler
  • Herhangi bir olayla ilgili ihbarda bulunmak isteyenler
  • Programla ilgili tahmin, öneri ve şüphelerini dile getirmek isteyenler, katılabilir.

Gerçeğin Peşinde başvuru bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.