Gardırop Savaşları Başvuru Formu ve Katılım

Yılın en canlı, en iddialı, en komedi ve en jenerikçi yarışmalarından biri olan Gardırop Savaşları yepyeni bir Moda Yarışması. Şimdi hep birlikti Gardırop Savaşları başvuru aşamalarına bakalım.

Gardırop Savaşları Başvuru Fox TV

Hafta içi her gün Fox TV de 12.45 yayınlanan programın şimdiden katılımcı sayısı bir hayli fazla. Yarışma son zamanlar da trend olan farklı tasarım ve moda yarışmalarından farklı olarak yürütülüyor. Yapımını Karga Filmin yaptığı ve yönetmen koltuğunda ise Mehmet İhsan Şengün ile Veli Şimşeğin bulunduğu Gardırop Savaşlarının genel koordinatörlüğünü ise Ebru Erkal yapıyor.

Gardırop Savaşları Yarışma Detayları ve İşleyişi

Öncelikle bu yarışmada ne yapılıyor bunu cevaplayalım. Her hafta 5 kişi yarışacak. Peki bu 5 kızımız ne yapacak? Öncelikle kendilerine belirli bir miktarda para verilen yarışmacı adayları gün içerisin de 2 saati geçmeyecek şekilde ayakkabıdan, kuaför masraflarına, elbiseden kişisel bakıma kadar tüm ihtiyaçlarını bu paradan karşılayıp hafta sonunda ise jüri koltuğunda bulunan Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav’ı etkileyeme çalışacaklar.

Kendilerince oluşturdukları konsepti eğer ki jüri üyelerine beğendirmeyi başarabilirlerse hafta sonunda 1000 TL’lik ödülün sahibi olacaklar. Çekimler ve konseptin sergileneceği malikanede ise haftanın sonunda maalesef en sona kalan yarışmacı adayı elenecek.

Büyük Ödül Göz Kamaştırıyor!

Belki de programın en güzel konseptlerinden biri ise şüphesiz yarışmacı adaylarının yarışma finaline kaldıklarında hazırlayacakları tasarımları. Çünkü bu tasarımlar yarışmanın adaylara verdiği ücretten değil, kendi eski kıyafetlerinden hazırlanan bir tasarım olacak. Ve en güzel konsepti yakalayan geleceğin moda yıldızı adayımız ise tam 100 Bin Türk Lirasının sahibi olacak.

Kendinize güveniyor ve bu alanda en iyisi benim diyorsanız mutlaka yarışmamıza başvuru yapın.

Gardırop Savaşları Başvuru Formu

Yarışmaya başvuru ve detayları ile ilgili yukarıda anlattıklarımızın yanı sıra başvuru formunda doldurmanız gereken yerler bulunmaktadır. Formda sizden istenilen bilgileri doğru yanıtladıktan sonra 1 adet fotoğraf yükleyip sizlere iletişim adreslerinizden ulaşmalarını beklemelisiniz.

Unutmayın ki yarışma katılım şartlarından biri ise 18 yaş sınırıdır. Eğer ki kazansanız dahi yaşınız 18’i doldurmamışsa maalesef yarışmacı adayı olarak yarışamayacaksınız.

Gardırop Savaşları başvuru formuna buradan başvuru formuna alalım.

Kendinize güveninizin tam olduğuna inanıyorsanız, konseptinizin ve tasarımınızın gerçekten göz kamaştırıcı olduğuna inanıyorsanız bu yarışma tam size göre.