EYS Show Bilet ve Katılma Bilgileri

TV8 ekranlarına yeni bir eğlence programı geldi; Eser Yenenler Show! İster bireysel ister gurup olarak katılabileceğiniz eğlence programı EYS Show bilet ve katılım bilgilerine birlikte bakalım.

EYS Show İzleyici Olarak Katılma Başvurusu

Eğlence temalı program EYS Show‘u başarılı sunucu Eser Yenenler sunuyor. Kafasını boşaltmak ve günlük stresten uzaklaşmak için yapmanız gereken tek şey programımıza katılmak ya da TV8 ekranlarından izlemek! Katılmak için doğru bilgilerle ve tam detaylarla başvuru yapmanız gerekiyor.

Bilgileri doldururken doğru doldurmanız çok önemli. Kişisel bilgilerinizi yanlış doldurmanız durumunda programa katılımınız iptal edilebilir.

EYS programına izleyici olarak katılmanız için istenebilecek bilgiler şunlardır:

  • Adınız soyadınız
  • E-mail ve telefonunuz
  • Doğum tarihiniz
  • Oturduğunuz yer
  • Katılmak istediğiniz program-yarışma( Eser Yenenler Talkshow)
  • Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya adresleriniz
  • Katılımcı ekip sayınız

Sizinle gelecek arkadaşlarınız varsa kaç kişi olduklarını ve kendileri hakkında bilgileri doldurunuz. Başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza SMS ile QR kodu ve ID iletilecektir. Bunu saklayın. Davet edildiğinize çekime giriş esnasında görevli personele QR kodunuzu veya ID’nizi göstermeniz gerekiyor. QR kodu ve ID, tek kullanımlıktır. QR kodu veya ID’si olmayanlar çekime maalesef alınmayacaklar.

TV8 yarışmalarına izleyici olarak başvurmak için burayı kullanmanız gerekiyor. Başvuru esnasında EYS programını seçmeyi unutmayın.

EYS Show Bilet

EYS Show programı artık ücretli bilet satışı ile seyirci almaktadır. Programa seyirci olarak katılabilmek için bilet satın alarak yer ayırtmanız gerekiyor. Öğrenci ve Tam olmak üzere 2 farklı ücrette bilet satışları yapılmaktadır.

EYS Show bilet satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Keyifli ve bol güleceğiniz bir gece geçirmek istiyorsanız EYS Show tercih edebileceğiniz bir eğlence programı.