El Emeği Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Tasarruf ve değişim temalarının ön planda tutulduğu dekorasyon programı El Emeği, dikkat çektiği farklı konsepti ile TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Başarılı iç mimar Selin Yantur’un sunuculuğu eşliğinde evlerinizi değiştirmeye gelen El Emeği, anısı olan eşyalarınızdan ödün vermeden bir değişim sürecine girmeyi garantiliyor.

El Emeği TRT 1

Cumartesi günleri saat 10.00 da TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam eden program temelde bir dekorasyon programı gibi gözükse de aslında bundan çok daha fazlası. Çünkü alışılmışın aksine bu programda evinizin değişime uğrayacak odasındaki bütün eşyalarınız atılıp yenileriyle dekore edilmiyor. Eski eşyalarınız, atmaya kıyamadığınız aile yadigârları dekore işlemleriyle yeniden tasarlanıp, odanızın yeni halinde de kullanılabilir hale getiriliyor. Başarılı iç mimarımız Selin Yantur’un birbirinden güzel tasarımlarıyla odanızın şartları, kullanımı ve profiline uygun bir dekorasyonla bambaşka bir ortama kavuşabilir, evinize renk katabilirsiniz.

Anılarınızdan Vazgeçmek Zorunda Değilsiniz

Evlerin dekore edilmeleri noktasındaki en büyük sorunlardan biri maalesef manevi değeri olan eşyaların nasıl değerlendirilebileceğine karar verememek sonucu atılması yahut bir kenara kaldırılması olmakta. Bu noktada El Emeği programı, manevi değeri olan eşyalarınızın değerlendirilmesini, kullanılabilir hale getirilerek evinizin bir parçası olmasını sağlamak konusunda emek veriyor.

Manevi değeri yüksek, atmaya kıyamadığınız ama bir yandan da değerlendiremediğiniz eşyalarınız ev dekorasyonu noktasında zorlayıcı olabilmektedir. Örneğin; çeyizinizdeki danteller modern yaşam şartlarında fazla tercih edilmemekle birlikte havasını yansıtmamasına, uyumlu olmamasına rağmen evinize serpiştirilmiş durumda olabilir. Maalesef, sizin için manevi değeri yüksek, atmaya kıyamadığınız el emeği göz nuru dantellerinizi nasıl değerlendireceğinizi bilememek atmanıza ya da sandıklara kaldırmanıza sebep oluyor olabilir. Bu noktada programımız, dekore edilmesini istediğiniz odada oldukça başarılı bir şekilde bu dantelleri kullanıyor. Bambaşka bir hava yaratarak sizi hayrete düşürüp, atmaya kıyamayıp kaldırdığınız dantellerinizin, evinizin ayrılmaz estetik parçalarından biri haline gelmesini sağlıyor.

Manevi değeri yüksek ancak çalışmayan ve demode bir saat, zor zamanlarınızda büyük maddi zorluklarla aldığını eski konsolunuz, ev dekorasyonunuza uyumsuz ancak sizin için oldukça değerli bir süs eşyası gibi dekorasyon sürecinde size zorluk çıkarabilecek eşyalarınız El Emeği dekorasyon programı ile değer kazanıyor. Usta iç mimarımız ve ev hanımlarımızın dokunuşlarıyla evinizi bambaşka bir havaya sokuyor.

Yeni Bir Oda Yeni Bir Hayat

Eşyalarınız oldukça eskimiş ve modernlikten uzak mı? Yaşadığınız ortamdan bu nedenle mutlu değil misiniz? Ustalıkla dekore edilecek yeni odanızla evinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Eski ve demode eşyalarla dolu, kasvetli ve kullanım ihtiyacınızı gidermeyen bir odaya sahip olmak kimsenin istemeyeceği bir durum. Elbette bu durum oldukça can sıkıcı ve yaşam kalitesini düşürebilecek faktörlere sebep olabilir.

Yaşadığınız yerin zevklerinizi yansıtmaması, kendinizi mutlu hissetmemeniz de oldukça büyük bir problem olmakta. Zira günlük koşuşturmalarınız bittiğinde dinlenme ortamınızı oluşturan, kendinizi rahat ve mutlu hissetmeniz gereken ortam olan evleriniz ihtiyacınızı karşılamadığında oldukça can sıkıcı olabiliyor. Başarılı iç mimarımız Selin Yantur’a maharetli dokunuşlarıyla dekorasyon önerileri uyguluyor. Eşlik eden ev hanımlarımız, değişmesini arzu ettiğiniz odanızı, manevi değeri yüksek, eski eşyalarınızı da değerlendirerek bambaşka bir ortama dönüştürmeye devam ediyor. El Emeği dekorasyon süreci sonunda ulaşacağınız oda evinize oldukça etkili bir hava katarak hayatınızı değiştiriyor.

El Emeği Ustası Hanımlar

Bilindik dekorasyon süreçlerinin aksine, maharetli ev hanımlarının atölyelerden usta iç mimarımıza eşlik ettiği bir dekorasyon süreci yaşanıyor. Birbirinden becerikli hanımlar evinizi bambaşka bir ortama dönüştürüyor.

Mesleki kariyerinde oldukça başarılı olan, birbirinden güzel tasarımlarla evinize bambaşka bir hava katan iç mimar Selin Yantur sizlerle. Atölyelerinde el emeği göz nuru çalışmalarıyla odaların dekorasyonuna hava katan parçaların yapımını sağlayan maharetli ev hanımları da sürecin bir parçası olarak emek veriyor. Ekran başındaki izleyicilere de kendi evlerinde yapabilecekleri dekorasyon önerileri sunmasıyla oldukça sevilen ev hanımlarımız, farklı tasarım ve dizayn çalışmalarıyla TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Dekorasyon programı olarak El Emeği, pek çok insanın hayatına, yaptığı dokunuşlarla mutluluk katarken; bir yandan ekran başındakilere de verdiği dekorasyon önerileri ile dikkatleri üzerine çekiyor.

El Emeği Yarışma Başvuru Şartları

Sizlerde evinizin sizi mutsuz eden, dekorasyonundan memnun olmadığınız odasını değiştirme fırsatı yakalamak ister misiniz? Usta iç mimar ve kendisine maharetli çalışmalarıyla eşlik eden ev hanımlarının odanızı baştan aşağıya değiştirirken manevi değeri yüksek ancak kullanılamayan eşyalarınızı odanızın bir parçası haline getirmesini istiyor musunuz? O halde programa rahatlıkla başvurabilirsiniz. Başvuru hususundaki en önemli nokta, verdiğiniz bilgilerin tamamen doğru olmasıdır; zira verdiğiniz bütün bilgiler sıkı bir şekilde kontrol edilmekte ve yanlış beyanda bulunanların başvuruları dikkate alınmamaktadır.

El Emeği Yarışma Başvuru Formu

Programa telefon ve internet aracılığıyla iki şekilde başvurmanız mümkün olmaktadır. Telefon aracılığı ile başvurmak isterseniz, 0530 311 59 22 numaralı telefon numaramızı arayarak bilgilerinizi verebilir, programa başvurarak evinizi değiştirme yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz üzerinden de buradan gireceğiniz;

 • Ad, Soyad
 • Doğum tarihi
 • İrtibat telefonu
 • Adres
 • E-posta
 • Evinizde değişmesini istediğiniz odanın resimleri
 • Kendiniz hakkında bilgiler

bilgileri dahilinde programımıza katılma şansı yakalayabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilerin doğru ve açık olması son derece önemli.

El Emeği ile odalarınızı değiştirerek evinize bambaşka bir hava katın.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir