Ekip Şahane Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Kanal D’nin sevilen programı “Evim Şahane” ile tanıdığımız İç Mimar Selim Yuhay ekranlara yeni programı “Ekip Şahane” ile geri döndü. Yeni program, yeni format ile yayına giren “Ekip Şahane” ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’ın da katılımıyla daha da güçlendi. Ekip Şahane başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Ekip Şahane Kanal D

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar programda el emeği göz nuru ürünler üreterek konuk oldukları evleri güzelleştirmek için çaba sarf ediyor. İnsanların hayatlarına dokunan bir formatta hazırlanan Ekip Şahane, hem insanların yaşadıkları evleri yeniliyor, hem de hayatlarından kesitler sunuyor. Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Ekip Şahane programına katılmak ve evinizi yeniletme şansı yakalamak oldukça kolay.

Yarışmamızın yapımcılığını bugüne kadar Türkiye medyasına kazandırdığı sayısız güzel programların da yapımcısı olan Provizyon Medya üstleniyor. Başvuru aşamalarında aklınıza takılan sorunları yorum bölümünden veya sosyal medya sayfalarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Ekip Şahane Neler Yapıyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Ekip Şahane” programına katılmak mı istiyorsunuz? Evinizde yenilenmesini istediğiniz bir odanız mı var?  Ya da ailenizden birine sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Mutfağınızı veya banyonuzu mu yenilemek istiyorsunuz? İşte tüm bunları gerçekleştirebileceğiniz program Ekip Şahane başvurularınızı bekliyor. Sizde başvuru yaparak hayatınıza unutulmaz bir anı eklemiş olursunuz.

Ekip Şahane Başvuru ve Katılım Şartları

Ekip Şahane programına başvurmak için, aranan özel bir nitelik bulunmamakla birlikte, doldurmanız gereken bir form bulunuyor. Kanal D’nin formu gönderecek kişilerden istediği tek şey yüklediğiniz fotoğrafların, verdiğiniz bilgilerin doğruluğunun sorumluluğunu almanız. Ayrıca bir başka kişi için başvuruyor ve sürpriz yapmak istiyorsanız eğer başvurduğunuz kişinin izni olmadan başvuru yaptığınız için, Kanal D’yi bu anlamda herhangi bir yükümlülüğünün olmamasını kabul etmeniz gerekiyor.

Ekip Şahane Başvuru Formu

İç Mimar Selim Yuhay ve ünlü oyuncu Nergis Kumbasar’ın evinize konuk olmasını ve evinizde yenilemek istediğiniz odanızın değişimini bir TV programında gerçekleştirmek istiyorsanız başvuru formunu eksiksiz doldurun.

Formda yer alan tüm soruları eksiksiz cevaplayın, değiştirilmesini istediğiniz odanızın fotoğraflarını ve kendi fotoğraflarınızı eklemeyi unutmayın. Fotoğrafsız başvuruların kabul edilmediği ayrıntısını göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle değiştirmek istediğiniz odanızın fotoğrafları program için önemli olduğundan bir kaç açıdan çekilmiş fotoğrafları yüklemeniz gerekiyor.

Ekip Şahane başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Her hafta şanslı kişilerin evlerini yeniden düzenleyen Ekip Şahane yarışmasının yeni üyeleri sizler de olabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir