Doktor Geldi Başvuru Formu ve İletişim Numaraları

TRT Türkiye’nin en köklü televizyon kanallarından biridir, bu anlam da yaptığı yarışmalar da bir çok kişi tarafından beğeni ile takip edilmektedir. Bunlardan bir diğeri ise Doktor Geldi programıdır. Peki bu yarışmaya nasıl katılacağız, başvuru formu veya katılım şartları var mıdır? İletişim numarası, canlı yayına bağlanma gibi sorularınıza yanıt arayacağız.

Doktor Geldi TRT 1

Hayatta ne yaparsak yapalım, istediğimiz başarılara ulaşırsak ulaşalım maalesef sağlığımız yeterince iyi değilse ne o hayattan zevk alırız nede yapmak istediğimiz hayalini kurduğumuz şeyleri elde edebiliriz. Bu yüzden insanın en büyük başarısı kuşkusuz sağlığını ve zihnini sorunsuz bir şekilde ilerletmesidir.

Para, maddiyat gibi şeyler her zaman 2.planda olmak zorundadır. Tabiatımız gereği bu böyledir, nitekim bir çok örneğini gördüğümüz Türkiye’ de nice holding sahiplerinin ailesi, çocuğu, eşi vb kişilerin hastalıklarla sorunu olduğunda maalesef o çok özendiğimiz zengin hayatı yaşanmıyor. Dolayısı ile uzun lafın kısası her şeyin başı sağlık.

Doçent Doktor Halit Yerebakan tarafından sunuculuğun yaptığı bizzat kendisinin yönlendirdiği bu yarışmada katılımcılar ve arayanlar dertlerine şifa bulmak istiyorlar. Dr. Halit Yerebakan kimdir diye soracak olursanız kendisi; 1982 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş doktorasını ve uzmanlık alanlarını yurtdışında ABD’de en köklü okullarda görmüş ve ülkemize geri dönüş yapmıştır.

Tıp dünyasında çok büyük bir yeri olan Doktor Halit Yerebakan kişisel Twitter adresinde de bir hayli aktif. Twitter adresi ise twitter.com/dryerebakan dir. Kendisine yine sosyal mecralardan ulaşabilir, program akışı veya kişisel sorunlarınızı da iletebilirsiniz. Yarışmaya katılım nasıl sağlanıyor peki?

Doktor Geldi Hafta İçi Her Gün

Programımız yoğun ilgi ve talep görmesinden ötürü yapımcıları tarafından haftanın her günü yayın yapma kararı almıştır.

TRT gibi köklü bir televizyon kanalında haftanın her günü yayın yapmak da herkesin yapabileceği bir şey değil takdir edersiniz ki. Dolayısı ile sağlık ile sorunlarınızın, kişisel sağlık problemlerinizin ve sağlık alanında bir çok sorunuzu çekinmeden iletebileceğiniz, sorunlarınıza derdinize deva bulabileceğiniz Doktor Geldi yarışmamız hafta içi her gün 12.45 de TRT ekranların da yayınlanmaktadır.

Doktor Geldi İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı

Doktor Geldi programımızın maalesef Whatsapp hattı bulunmamaktadır, fakat iletişim numaraları mevcuttur. Dr Halit Yerebakan beyefendiye televizyondan ve telefondan ulaşabileceğiniz gibi sosyal mecralardan da ulaşabilirsiniz. Yarışmamıza ulaşabileceğiniz numaralar şu şekildedir: 444 08 78