Deryalı Günler Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Derya Baykal’ın sunduğu program özellikle ev hanımları tarafından büyük ilgi ile takip edilir. Özellikle yaptığı enteresan işlerle izleyiciye farklı fikirler sunarken kendi kitlesini düşünmeye ve üretmeye sevk etmeyi başarmıştır.

Ev hanımları evlerinde farklı ürünler üreterek ek gelir elde edebiliyor. Derya Baykal kadınlara sadece örgü ve nakış değil kendilerini geliştirmenin yollarını da göstermektedir.

Bilinçli çocuk yetiştirme ve gün içinde daha aktif olmanın yolunu da bu programdan öğrenebilirsiniz. Derya Baykal her bölümünde farklı konukları ile sosyal hayatta da değinmeyi ihmal etmez.

Deryalı Günler Show TV

Derya Baykal programında neşeli ve oldukça aktiftir, programda el sanatları, yün örgüler, çiçek bakımı, hayvan bakımı, bebek bakımı, yemek tarifleri, ev temizliği detayları gibi güncel hayatınızda çok işinize yarayacak olan bilgileri sunar.

Tüm bunların yanında ev hanımlarına evde para kazanmanın yollarını da öğretir. Örgü örerek ya da farklı el sanatları ile uğraşarak nasıl deşarj olacaklarını anlatan derya Baykal’ın programı sadece Türkiye de değil tüm dünyada ilgi ile izlenmektedir. Derya Baykal’ın programlarına farklı konuklar çağırı bu konuklar bazen bir doktor bazen, kendi çabaları ile bir yerlere gelmiş bayanları davet eder, böylece ev hanımlarına daha güçlü olmanın yollarını da öğretir.

Programdaki stüdyodan farklı olarak birde atölyesi olan derya Baykal atölyesinde, program boyunca yaptığı işleri sakladığını ifade etmiştir. Yine, ünlü oyuncu izleyicilerinden gelen tüm eşya ve hediyeleri de atmadığını bir röportajında belirtmiştir.

Ünlü oyuncu, 1957 yılında Giresun da dünyaya gelmiştir. Ankara’da konservatuar eğitimi almış olan derya Baykal, TRT de çocuk saati adlı programı hazırlayıp, sunmuştur. Üç çocuk annesi olan güzel oyuncu, farklı pek çok dizi ve sinema projelerinde yer almıştır.

Derya Baykal’ın en çok ilgi çeken projesi ise hiç kuşkusuz deryalı günlerdir. Kendi adına Türkiye ve dünyada bir marka haline gelmiştir.

Derya Baykal’ın Programına Nasıl Katılabilirim?

Derya Baykal’ın programına katılmak isteyen pek çok kimse vardır özellikle el işine meraklı olan bayanlar kendilerini ve işlerini tanıtmak için programda yer almak ister.

Derya Baykal’ın programına katılarak, el sanatlarını göstermek isteyen bayanlar web site üzerinden başvuru yapabilirler. Yine e – posta üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir