Deryalı Günler Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Derya Baykal’ın sunduğu program özellikle ev hanımları tarafından büyük ilgi ile takip edilir. Özellikle yaptığı enteresan işlerle izleyiciye farklı fikirler sunarken kendi kitlesini düşünmeye ve üretmeye sevk etmeyi başarmıştır.

Ev hanımları evlerinde farklı ürünler üreterek ek gelir elde edebiliyor. Derya Baykal kadınlara sadece örgü ve nakış değil kendilerini geliştirmenin yollarını da göstermektedir.

Bilinçli çocuk yetiştirme ve gün içinde daha aktif olmanın yolunu da bu programdan öğrenebilirsiniz. Derya Baykal her bölümünde farklı konukları ile sosyal hayatta da değinmeyi ihmal etmez.

Deryalı Günler Show TV

Derya Baykal programında neşeli ve oldukça aktiftir, programda el sanatları, yün örgüler, çiçek bakımı, hayvan bakımı, bebek bakımı, yemek tarifleri, ev temizliği detayları gibi güncel hayatınızda çok işinize yarayacak olan bilgileri sunar.

Tüm bunların yanında ev hanımlarına evde para kazanmanın yollarını da öğretir. Örgü örerek ya da farklı el sanatları ile uğraşarak nasıl deşarj olacaklarını anlatan derya Baykal’ın programı sadece Türkiye de değil tüm dünyada ilgi ile izlenmektedir. Derya Baykal’ın programlarına farklı konuklar çağırı bu konuklar bazen bir doktor bazen, kendi çabaları ile bir yerlere gelmiş bayanları davet eder, böylece ev hanımlarına daha güçlü olmanın yollarını da öğretir.

Programdaki stüdyodan farklı olarak birde atölyesi olan derya Baykal atölyesinde, program boyunca yaptığı işleri sakladığını ifade etmiştir. Yine, ünlü oyuncu izleyicilerinden gelen tüm eşya ve hediyeleri de atmadığını bir röportajında belirtmiştir.

Ünlü oyuncu, 1957 yılında Giresun da dünyaya gelmiştir. Ankara’da konservatuar eğitimi almış olan derya Baykal, TRT de çocuk saati adlı programı hazırlayıp, sunmuştur. Üç çocuk annesi olan güzel oyuncu, farklı pek çok dizi ve sinema projelerinde yer almıştır.

Derya Baykal’ın en çok ilgi çeken projesi ise hiç kuşkusuz deryalı günlerdir. Kendi adına Türkiye ve dünyada bir marka haline gelmiştir.

Derya Baykal’ın Programına Nasıl Katılabilirim?

Derya Baykal’ın programına katılmak isteyen pek çok kimse vardır özellikle el işine meraklı olan bayanlar kendilerini ve işlerini tanıtmak için programda yer almak ister.

Derya Baykal’ın programına katılarak, el sanatlarını göstermek isteyen bayanlar web site üzerinden başvuru yapabilirler. Yine e – posta üzerinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.