Çukur Oyunculuk Başvurusu

Bir fenomen haline gelen Çukur dizisi, her hafta izleyicilerini heyecanlandırmaya ve hayran bırakmaya devam ediyor. Çukur mahallesinin ve Koçovalı ailesinin gerilimli hikayesi her geçen gün daha da ilgi çekici hale geliyor. Oldukça sevilen dizinin oyunculuk başvuruları da hız kesmeden devam ediyor. Bu yazımızda Çukur oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Çukur başvurusu ve katılım aşamaları nelerdir? Bu soruların cevaplarını inceledik.

Çukur Dizisi Hikayesi

İstanbul’un, adı suç ile özdeşleşen Çukur mahallesi Koçovalı ailesinin kontrolü altındadır. Koçovalı ailesi suça bulaşmış ve kirli işlerle içli dışlı olsa da aile içinde ve mahallede kendilerine göre kuralları vardır. Kurallardan en önemlisi de uyuşturucu yasağıdır.

Çukur mahallesinde hiç bir şekilde uyuşturucu kullanılmaz, üretilmez ve satılmaz. Ancak bu yasağı delmeye kararlı olan bir grup ortaya çıkar. Bu grup önce Koçovalı ailesiyle anlaşmaya çalışır. Fakat anlaşma sağlanamayınca aileye ve mahalleye saldırma planı yaparlar. Ailenin gücünü düşürerek çökmeye zorlarlar. Tam bu sırada beklemedikleri bir gelişme olur.

Yamaç adlı genç, istediği gibi yaşamayı aklına koymuş ve yarınını pek düşünmeyen biridir. Bir gece güzel ve genç bir kadınla tanışır. Bu yaralı ve tehlikeli kadının adı Sena’dır. Yamaç ve Sena zamanla birbirlerini severler ve evlenirler. Fakat ölene kadar mutlu bir beraberlik yaşayacaklarını düşünen genç çiftin hayatı, Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesinin araya girmesi ile karışır. Sena, sevdiği genç Yamaç’ın peşinden bu ailenin ve mahallenin içine girerken ikisi de artık hayatlarının bir daha eskisi gibi olmayacağını anlamışlardır.

Çukur Oyuncuları ve Yönetmeni

Çukur dizisi oldukça tecrübeli bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu da dizinin kalitesini ve izlenme oranını olumlu yönde arttırıyor. Dizide Yamaç Koçovalı karakterini başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli canlandırırken, Sena karakterine ise güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda Ercan Kesal, Perihan Savaş, Şenay Gürler, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Kadir Çermik gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Her hafta Show TV‘de yayınlanan dizinin yapımcılığını Ay Yapım ve Kerem Çatay-Pelin Diştaş ikilisi üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor. Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı Çukur’un müziklerini de tanınan sanatçı Toygar Işıklı yapıyor.

Çukur Oyunculuk Başvurusu

Çukur dizisinde oyuncu olmak için aşağıdaki ajansların tümüne başvuru yapabilirsiniz. Oyuncu olmak isteyen fakat 18 yaşından küçük olan adaylar kendileri başvuru yapamıyor. Onların adına ailelerinin başvuru yapması gerekiyor.

Çukur oyunculuk başvurusu için ajans listemiz şöyle;

Siz de hayalini kurduğunuz oyunculuk yolunda bir adım atarak Çukur dizisinde rol alma şansı yakalamak istiyorsanız hemen başvurularınızı yapın. Başarılar dileriz.