Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu ve Katılım

Çok Güzel Hareketler Türk televizyon tarihine geçmiş programların başında geliyor. Kaliteli skeçleri, hayattan konuları, samimi oyunculukları ve Yılmaz Erdoğan dehasının içerisine yerleştiği tiyatro programı yeni içerik ve konseptleri ile Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 başvuru aşamalarına birlikte bakalım.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kanal D

İlk kuşak oyunlarını Türk televizyon-dizi-film endüstrisine katan yapım, ikinci nesil kuşak oyuncularla ve yepyeni yüzlerle ekranlarımıza neşe katacak.

BKM Mutfak’ın ikinci kuşağından oluşan kadrosu ve Yılmaz Erdoğan’ın yönetimindeki atölyeden çıkan yeni skeçleriyle Kanal D’de! Seyirci olarak katılmak ve izleyiciler arasında olup eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere yeni bir alternatif çıktı diyebiliriz.

6 bin kişilik oyuncu adayı başvurusu arasından seçilen Çok Güzel Hareketler 2’nin yeni ekibi, iki yıl süresince oyunculuk, sahne ve senaryo eğitimi aldılar. Her biri yetenekli 22 genç oyuncudan oluşan yeni ekip, sadece kaliteli oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nasıl Oyuncu Olunur

Belirli dönemlerde Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncu seçmeleri yapılmaktadır. Oyunculuk konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve güzel bir eğitim alarak Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyuncu olabilmeniz için bir fırsat yaratmak istiyorsanız eğitim başvurularını kaçırmayın. Eğitimler ile ilgili tüm duyurulara ve kayıtlara buradan ulaşabilirsiniz.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Başvuru Formu

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının detaylı tanıtım bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Programımızın başvuruları internet üzerinden ücretli bilet satışı ile sağlanmaktadır. Biletleri buradan satın alabilirsiniz.

İnternetten ücretsiz başvuru alındığı zaman sitemizden bilgi verilecektir. Şimdilik bilet satışları için yukarıdaki linkten veya BKM üzerinden iletişim kurmanız gerekmektedir.

Jüri, sunucu ve kaliteli oyuncular ile yürütülen bu proje Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından KANAL D ekranlarında yayınlanıyor.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir