BURAK ALP

 

 

Burak Alp kimdir? Büyük izleyici kitlesi olan ve uzun soluklu yarışma programı kim milyoner olmak ister yarılmasının bir yarışmacısıdır. Ancak bu yarışmacıyı diğerlerinden ayıran önemli bir özelliği var. Üstelik kim milyoner olmak ister Burak sadece bin TL ödül kazanarak bu dikkatleri üzerine çekti.

  Best Model Yarışmacısı

  Burak Alp kimdir? İşte başka bir pencereden bakış, kim milyoner olmak ister Burak Alp Best Modellerden biri. İşte bu yakışıklılığı, boyu, posu, kaşı, gözü ve daha sayılabilecek nice fiziksel özellikleri ile yarışmanın ayrı bir havası olmuştur. Böylesine yakışıklı ve karizmatik olan kim milyoner olmak ister yarışmacısı Bırak Alp Best Model of Turkey’in finalistlerinden biri olarak yarışmaya katılmıştı. Ancak onu daha çekici ve gizemli yapan ise uçak mühendisliğinde okuyor olması oldu. Üstelik son sınıfta olan bu yarışmacı sadece bin TL para ödülü ile yarışmadan ayırabildi.

burak-alp-catak-kimd-0f9a3e7f2397f20fdbc667566241

Kazandı mı Kaybetti mi?

 Kim milyoner olmak ister Burak Alp için maddi olarak bir kazanım sağlamadığı bir yarışma gibi olsa aslında bunu ilerleyen zamanlarda daha net göreceğimiz kesin. Çünkü yakışıklı ve genç yarışmacı boyu, posu, endamı dışında Uçak mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak da ekranlarda daha sıklıkla görebileceğimiz projelerin içerisinde yer alabilecek görsele sahip. Kim milyoner olmak ister yarışmasına Best Model of Turkey finalisti olarak gelen yarışmacı sesli soru olan ve bir müzik sorusunu bilemediği için yarışmaya erken veda etti ve sadece bin TL ödül kazanabildi.bu-yarismaciyi-gorenler-saskina-dondu-burak-alp-selcuk-yontem-kim-milyoner-olmak-ister-157962855060376

Üstelik yanlış bildiği soruda yarı yarıya joker hakkını da kullanmıştı. Ancak Burak Alp yarışmada bunlarla değil dış görünümü ve karizması ile daha da çok hatırlandı. Herhalde bundan sona

Burak Alp kimdir sorusuna daha net cevap vermek ve onu sadece kim milyoner olmak ister yarışmacısı olarak hatırlamak için biraz daha beklememiz gerekebilir. Bu haliyle yarışma sonrası, hem Best Model of Turkey yarışması hem de Kim milyoner olmak ister yarışmasının getirdiği etki ile Burak Alp’i çeşitli dizi veya farklı projelerle televizyon ekranlarında görürsek şaşırmamamız gerekecektir.