Bir İçeri Bir Dışarı Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Evet yanlış duymadınız Bir İçeri Bir Dışarı, eskiden de hatırlıyorsunuz siz onu. Farklı bir tv kanalından yani Show TV den hatırlıyorsunuz. Bu yıl yepyeni heyecanıyla, dop dolu bolca para ödülü ile Fox TV ekranlarında yer alacak Bir İçeri Bir Dışarı yarışmasının detayları, başvuruları ve katılım şartları gibi bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bir İçeri Bir Dışarı Fox TV

Yarışmamız 2017 eylül aylarında alınan bir kararlar Fox TV bünyesine girmiş oldu. Şansın ve hislerin bir arada top koşturduğu yarışmamızın çok büyük bir şans yarışması olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Yarışmacı adayları genellikle herhangi bir fiziksel hareket veya zihin yani genel kültüre dayalı olmadan hayallerinde ki paraya kavuşmayı arzulamaktadırlar. Bu yarışma tam sizin için, önünüzde ki çantalar ile seçim yaparak para kazanabilirsiniz.

Bir İçeri Bir Dışarı Yarışma Detayları

Yarışmamızın en güzel özelliklerinden biri yarışmacı adaylarına diledikleri para imkanını sunması ve tabi bunun yanında bu para imkanını da şansa dayalı hislerine dayalı bir şekilde hemen hemen herkesin kazanabileceği şekilde sunması şüphesiz… Şöyle ki yarışmacı adayı ona sunulan tüm çantalar içerisinden birer birer çanta seçmelidir. Bu seçtiği çantalar da yüksek meblağlar çıkabileceği gibi düşük meblağlar da çıkabilmektedir.

Yarışmacının bir kasası olacaktır, bu kasa çıkardığı paralar ile ya yükselecek yada azalacaktır. Lakin unutmamanız gereken bir detay var ki çok önemli çantalardan iflas durumu da çıkabilir. Yani iflas çantasını seçerseniz maalesef kazandığınız tüm paralar veda etmek zorundasınız, direk şekilde yarışmadan eleniyorsunuz.

Çantaları bir bir eledikten sonra eğer ki iflas çantasını da elemişseniz ve son çantaya kadar para çıkartmışsanız en son kasanızda ki tutar sizin oluyor, böylece hayallerinizde ki o paraya ulaşabilirsiniz. Bir İçeri Bir Dışarı yarışmasının şüphesiz en güzel özelliklerindendir ki yarışmacılarına cömert davranıp yüksek meblağlar da para kazandırabiliyor. Aşağıda yer alan önemli bilgiler ile Bir İçeri Bir Dışarı yarışmasının başvuru formuna ve katılım şartlarına ulaşabilirsiniz.

Bir İçeri Bir Dışarı Katılım Şartları

 1. Başvurular resmi site üzerinden ( www.fox.com.tr ) gerçekleşmelidir. Bu site üzerinden göndereceğiniz fotoğraf ve ilgili sorulara yanıtlar ile başvurunuz gerçekleşmektedir.
 2. Yarışmaya katılma yaş şartı 18 dir. Eğer 18 yaşınızdan küçükseniz sadece veli onayı veya sizden sorumlu kişi tarafından verilen onay ile katılabilirsiniz.
 3. Başvuru formunun doldurup katılan kişi, formdan doğabilecek tüm sorumlulukları peşinen kabul etmiş sayılır. Eksik veya yanlış olma gibi durumlar da sorumlulukların kendisine ait olduğunun farkında olmalıdır.
 4. Başvuru formunda yer alan bilgilerin veya fotoğrafın Şiddet, Müstehcen, Cinsel içerik veya pornografi gibi kabahatli ve 5237 numaralı Türk Ceza Kanunu gereği mevzuatlarınca yasaktır ve değerlendirilmeye alınmamaktadır. Ayrıca bu tarz durumlardan doğabilecek yine tüm sorumluluklar, suçlar vb. işlemler fotoğrafı ve bilgileri dolduran kişiye aittir.
 5. Fotoğraflar maksimum 8 MP ( Megapiksel ) ve 3264*2448 çözünürlüğünde olmalıdır. Bu çözünürlük haricinde yüklenecek fotoğraflar eğer bahsi geçen çözünürlükten düşük ise maalesef değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 6. Yarışmaya kurum, resmi dernek, farklı bir şahıs adına başvuru yapılamaz. Sadece ilgili kişi yani başvuruyu yapmak isteyen kişi yapmalıdır. Aksi halde doğabilecek sorumluluklardan yine yarışmamız sorumlu değildir.
 7. Başvuru sahibi yaptığı form bilgilerini ve fotoğraf yüklemelerini kabul etmiş ve kendi rızası ile paylaşmıştır. Aksi bir durum söz konusu değildir.

Bir İçeri Bir Dışarı Yarışma Başvuru Formu

Yarışmamıza başvurular internet sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir. Sitemizde yer alan ilgili başvuru formundaki sorulara doğru yanıtlar verip ayrıca istenilen değerde ki fotoğrafı yükleyerek ulaşabilirsiniz. İlgili formda yer alan soruların bir kısmı şu şekildedir ;

 • Adınız Soyadınız:
 • Cep telefonunuz:
 • E-posta adresiniz:
 • Eğitim durumunuz
 • Cinsiyetiniz:
 • Yaşadığınız şehir:
 • Memleketiniz:
 • Mesleğiniz:
 • En son bitirdiğiniz okul:
 • Doğum tarihiniz:
 • Boyunuz / Kilonuz
 • Daha önce bir yarışmaya katıldınız mı?
 • İşiniz, hobiniz yada aile bağlarınızla ilgili bize anlatmak istediğiniz bir başarınız yada ilham verecek bir hayat öykünüz var mı?

İlgili başvuru formuna buradan ulaşabilir, tüm sorulara doğru yanıt vererek Bir İçeri Bir Dışarı yarışmamıza başvuru yapabilirsiniz.