Ben Bilirim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

360 ekranlarında izleyicileri ile buluşan yepyeni yarışma programı Ben Bilirim, bilgi yarışmalarına yeni bir soluk getiriyor. “Ben Bilirim diyenlerin yarışması” sloganıyla yayına başlayan program, yarışma tutkunlarının ailecek izleyebileceği bir program olmayı hedefliyor. Şimdi Ben Bilirim başvuru aşamalarına ve detaylarına birlikte göz atalım.

Ben Bilirim Başvuru TV 360

“Yeni nesil yayıncılık” söylemiyle izleyicilere başarılı programlar sunan TV 360, yarışma programı kategorisinde de iddialı bir program ile gündeme gelmeyi başarıyor. Birbirinden farklı kategorilerden keyifli soruların sorulduğu Ben Bilirim yarışması, hem yarışmacıların hem de ekran başındaki izleyicilerin bilgilerini tazelerken genel kültürünü de geliştiriyor.

Ekranların beğenilen sunucusu Alper Ateş’in sunduğu Ben Bilirim yarışması hafta içi her akşam TV 360 ekranlarında yayınlanıyor. Siz de en iyi Ben Bilirim diyorsanız bu yarışmaya katılarak kendinizi gösterebilirsiniz.

Ben Bilirim Katılım Şartları

Ben Bilirim yarışması bilgisine ve kültürüne güvenen herkesin katılımına açık durumda. Yarışmaya tek başınıza katılabileceğiniz gibi, ailenizle veya arkadaşlarınızla grup halinde de katılabiliyorsunuz.

Katılım sürecinin başlaması için başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ilgili kişiler sizinle iletişime geçip bilgilendirecektir.

Ben Bilirim Başvuru Formu

Yarışmanın başvuru formu oldukça sade ve kolayca doldurarak gönderebileceğiniz bir form. Formda katılacak kişiyle ilgili kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri isteniyor. Ayrıca grup halinde katılanlar için diğer katılımcılarla ilgili bilgilerin de eklenmesi isteniyor.

Ek olarak fotoğrafınızı da ekleyeceğiniz başvuru formunda doğru ve eksiksiz bilgilerin olması katılım sürecinizin geçerliliği için önemli bir ayrıntı. O yüzden formu doldururken özenli olmaya gayret edin.

Ben Bilirim başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi yarışmaları konusunda iddialıysanız, kendinize veya grubunuza güveniyorsanız Ben Bilirim tam size göre. Hemen başvurun ve kendinizi gösterin. İyi şanslar.


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir