Ben Bilirim Başvuru Formu ve Katılım Şartları

360 ekranlarında izleyicileri ile buluşan yepyeni yarışma programı Ben Bilirim, bilgi yarışmalarına yeni bir soluk getiriyor. “Ben Bilirim diyenlerin yarışması” sloganıyla yayına başlayan program, yarışma tutkunlarının ailecek izleyebileceği bir program olmayı hedefliyor. Şimdi Ben Bilirim başvuru aşamalarına ve detaylarına birlikte göz atalım.

Ben Bilirim Başvuru TV 360

“Yeni nesil yayıncılık” söylemiyle izleyicilere başarılı programlar sunan TV 360, yarışma programı kategorisinde de iddialı bir program ile gündeme gelmeyi başarıyor. Birbirinden farklı kategorilerden keyifli soruların sorulduğu Ben Bilirim yarışması, hem yarışmacıların hem de ekran başındaki izleyicilerin bilgilerini tazelerken genel kültürünü de geliştiriyor.

Ekranların beğenilen sunucusu Alper Ateş’in sunduğu Ben Bilirim yarışması hafta içi her akşam TV 360 ekranlarında yayınlanıyor. Siz de en iyi Ben Bilirim diyorsanız bu yarışmaya katılarak kendinizi gösterebilirsiniz.

Ben Bilirim Katılım Şartları

Ben Bilirim yarışması bilgisine ve kültürüne güvenen herkesin katılımına açık durumda. Yarışmaya tek başınıza katılabileceğiniz gibi, ailenizle veya arkadaşlarınızla grup halinde de katılabiliyorsunuz.

Katılım sürecinin başlaması için başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzun onaylanması halinde ilgili kişiler sizinle iletişime geçip bilgilendirecektir.

Ben Bilirim Başvuru Formu

Yarışmanın başvuru formu oldukça sade ve kolayca doldurarak gönderebileceğiniz bir form. Formda katılacak kişiyle ilgili kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri isteniyor. Ayrıca grup halinde katılanlar için diğer katılımcılarla ilgili bilgilerin de eklenmesi isteniyor.

Ek olarak fotoğrafınızı da ekleyeceğiniz başvuru formunda doğru ve eksiksiz bilgilerin olması katılım sürecinizin geçerliliği için önemli bir ayrıntı. O yüzden formu doldururken özenli olmaya gayret edin.

Ben Bilirim başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi yarışmaları konusunda iddialıysanız, kendinize veya grubunuza güveniyorsanız Ben Bilirim tam size göre. Hemen başvurun ve kendinizi gösterin. İyi şanslar.