SIKCA SORULAN SORULAR – Kim MilyonerSIKCA SORULAN SORULAR

Yarışmaya 1 kez başvurmanız yeterlidir, numaranızı bir yere kaydedin. Kodu kaybederseniz: Yeniden başvuru yapıp, numaranızı yenileyebilirsiniz (Eğer 2015’ten önce başvurduysanız yenilenir yoksa yenilenmez). Numaranız çıkarsa da, günde onlarca kişi açıklanıyor, dolayısıyla mülakata çağrılmak için de sıranız geldiğinde aranmanızı beklemeniz gerekiyor. Siz takibi elden bırakmayın, işinizi garantiye alın.Eğer başvuru yaparken hata alırsanız ya da numaranızı kaybederseniz durumunuzu anlatan bir mail atınız: iletisim@atv.com.tr

Bunun dışında, başvuru numaralı sisteme geçilmeden önce başvurduysanız ve numaranız yok ise, yine aynı şekilde başvurunuzu yenilemeniz gerekiyor.

“Başvuru Nasıl Yapılır? / Başvuru Nasıl Yenilenir?” öğrenmek için: “TIKLAYINIZSosyal medyada bizi takip ederek, sonuçları daha hızlı öğrenebilirsiniz:

Ayrıca sosyal medya kullanmıyorsanız ve başvuru yaptıysanız, sonuçlarınızı takip etmek için lütfen ana sayfamızı ziyaret ediniz. Günlük olarak yayınlıyoruz. Ana sayfa için: Tıklayınız.


Comments are closed.