Artık Susma Başvuru ve Katılım Şartları

Ekranların en sevilen yüzü Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın yeni programı başladı. Artık Susma yeni saati ile Show TV’de. Peki Artık Susmaya katılım ve başvuru şartları nasıl sağlanıyor.

Artık Susma Show TV

Yakın zamanda bildiğiniz üzere izdivaç programlarının kapatılmasının ardından birçok yarışma tedavülden kalkmış yeni yarışma türleri getirilmişti bunlardan biriyse Artık Susma. Çok yakından tanıdığımız Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile birçok derde deva olacak artık Susma her zaman Show TV‘de yayınlanmaya devam edecek. Programa başvuran insanların Dertlerine sorunlarına çözüm ararken aynı zamanda onların yanında durup onlara moral kaynağı olan Artık Susma yeni saati ve yeni kanalı ile Show TV’de.

Onları her zaman evlendirme programlarında birçok giyince çiftin hayallerini süslerken görüyorduk Artık yeni dertleri sorunları çözüm arayacaklar. Bu yeni yarışma sayesinde ekranlara tekrar geri dönen Uğur Arslan ve Seda Sayan bizleri tekrar umutlandırıyor.

Artık Susma cezaevlerinde yatan kadınların hatta daha farklı türde sorunları da çözümlerini neden olan sorunları ortadan kaldırmak için uğraşacak Uğur Arslan ve Seda Sayan’ın sonumu ile Show TV’de ekranlara başımızda olacak artık Susma yepyeni bir format ile karşımızda.

Artık Susma Katılım Şartları

Artık Susma programının yapımcılığını globalmedya yapıyor. Artık Susma programına katılabilmek için herhangi bir şart veya koşul aranmıyor sadece malesef söylemek zor da olsa cezaevinde yatan kadınların sorunlarına çözüm arayacak yarışma birçok kişi tarafından beğenildi. Bu bağlamda yarışmaya katılabilmek için cezaevinde bir yakınınızın yatıyor olması gerekiyor.

Hafta içi her gün Show TV’de yayınlanacak artık susmayı televizyonlarınızın başında izleyebilirsiniz.

Artık Susma Başvuru Formu

Bizlere yöneltilen en fazla sorulardan birisi artık Susma programına nasıl katılacağınızdır. Yarışmaya katılım sağlayabilmek için vermiş olduğumuz numaralara ulaşmanız ve iletişim Bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Hafta içi her gün Show TV’de 15.00 da yayınlanacak programa katılım sağlayabilmek için aşağıdaki numaralara ulaşabilirsiniz.

Artık Susma Programına Katılım Numaraları

Whatsapp Üzerinden Katılım Numarası:  0549 214 10 10

Telefon numarası: 0212 792 90 90