Alışveriş Melekleri Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Dağılan moda yarışmalarından sonra seyircilerin en çok sordukları soru ise Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun hangi program ile karşımıza gelecekleri idi. Kanal D’nin yep yeni yarışması Alışveriş Melekleri başvuru formu, katılım şartları ve diğer detayları yazımız da yer almaktadır.

Alışveriş Melekleri Kanal D

Ekranların karşısına çıkmaya hazırlanan şimdiden 2 bölümü yayınlanmış olan Alışveriş Melekleri isimli moda yarışmamızın başvuru formu ve detayları nasıldır? Kanal D ‘den yeni bir fırsat. Hafta içi her gün saat 10.00 da televizyonlarımızda yer alan yarışmamız şimdiden oldukça ilgi görüyor! Farklı bir moda yarışmasından da tanıdığımız Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun eşsiz yorumları ve sunumları ile karşımız da olacak olan Alışveriş Melekleri heyecanımızı yerle bir ediyor.

Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun yarışmayı aynı anda hem sunup hem de juri koltuğun da yarışmacı adayların stillerine ve yaptıklarına yorum yapması bekleniyor. Diğer bir önemli detay ise yine farklı bir moda yarışması programlarından tanıdığımız Ayşegül Doğan, Nihal Candan ve Simay Tokatlı oluyor. Bu üç efsane isim yarışmacı adaylarınını yönlendirip, kendilerini juri üyelerine beğendirtecek kombinleri satın almalarına ve onları yönlendirmeye yardımcı oluyorlar.

Alışveriş Melekleri Yarışma Katılım Şartları

Yarışmamızın katılım şartların da denk geldiğimiz katı kurallar bulunmamakta. Fakat tabi yine de belli başlı kuralları da göz ardı etmemek gerek. Şüphesiz bunlardan en büyüğü yarışmaya katılım sağladığınız başvuru formunu doldurduğunuz bilgilerin tamamen kendi sorumluluğunuzda olduğunu peşinen kabul etmiş oluyorsunuz. Bu yükümlülükten Kanal D veya yapımcılar sorumlu tutulamaz.

Bunun dışın da yarışma katılımı için 18 yaşınızdan büyük olmanız gerekmektedir. Sizlere yöneltilen sorulara (yaşınız, kilonuz, göz  renkleriniz, yaşadığınız yer, işiniz vs.) mutlaka doğru yanıtlar vermelisiniz. Bunlar dışında belirlenmiş bir kural bulunmamaktadır. Alışveriş Melekleri yarışmamızın büyük ödülü ise tamı tamına 10.000 TL dir.

Alışveriş Melekleri Başvuru Formu

Yarışmamızın başvuru aşaması internet üzerinden form doldurularak gerçekleşmektedir. Maalesef Whatsapp ile başvuru seçeneği maalesef bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde eklenmesi durumunda tvyarismabasvurulari.com ‘ u takip etmeyi unutmayınız.

Diğer önemli bir mevzuat ise sizlere yöneltilen başvuru formunda ki sorulara tamamen doğru, eksiksiz ve net yanıtlar vermenizdir. Aksi takdir de sizlerle iletişime geçilemez ve yarışma başvurunuzu askıya alınır.

Yarışmamızın başvuru formunda yer alan soruların tamamının yükümlülükleri, formu dolduran kişiye aittir bunu da unutmayınız. Sizlere yöneltilen sorular ise kişisel bilgileriniz, hobileriniz, bu yarışmaya neden katılmak istediğiniz gibi sorulardır.

Yarışmamızın başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Yer alan soruların doğruluğunu lütfen teyit ediniz. Kafanıza takılan veya başvuru formu aşamasında zorlandığınız, yapamadığınız yerleri bizlere yorum veya iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Herkese başarılar ve iyi şanslar!


 • Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sunucusu belli oldu
 • Güven Bana 15 Ağustos Bölümüyle Atv’de
 • Yağmur Özkavak, Güven Bana yarışmasında
 • Güven Bana, Türkiyenin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20:00’de
 • Kim Milyoner Olmak İster 1 milyonluk soru açıklandı mı?
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Bugün 20.00’de #atv’de!
 • Güven Bana Türkiye’nin en güvenilir ismi Müge Anlı’nın sunumuyla Perşembe 20.00’de #atv’de!
 • “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında 1 Milyonluk soruyu açtıracak olan Arda Ayten’in, çekim sonrası açıklamaları… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 1.000.0000 TL değerindeki 12. sorumuz geliyor… 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 250.000 TL değerindeki 11. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. sorunun cevabı : 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 125.000 TL değerindeki 10. soru: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. sorunun cevabı: 29 Haziran 2019
 • Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL değerindeki 9. soru: 29 Haziran 2019

 •    4 Yorum var


  1. Anonim
     29 Eylül 2019

   bu salak biscolata erkeği değil mi ?

  2. Hasan Bayraktar
     17 Ekim 2019

   maviay derneği borçları

  3. sevda
     18 Ekim 2019

   Merhabalar. Ben yarışmaya yaklaşık bir yıl önce başvurmuştum ses çıkmadı ya da çıktı ben farketmedim. Neyse iki gün önce güncelleme yaptım başvuru nosu olarak 2 ile başlayan 6 haneli rakam verdiler. Sabah gazetesinden kontrol edin diyorlar orda baktığımda 3 ile başlayan ve 7 haneli başvuru noları var hep. Birşey anlayamadım yani. Bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

  4. Müzeyyen
     20 Ekim 2019

   Ben muzeyyen yıllardır bekliyorum.başvurum en az 10 yıl oldu basvurali.form güncellemek istiyorum bir türlü göndermiyor.başvurumu silip yeniden form göndermek istiyorum.ALLAH aşkına birilerine kıyakmi yapıyorsunuz neden bizi cagirmayirsunuz.yada neden yeniden formu dolduramıyorum

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir