9 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu

9 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu ile ilgili bilgiler bu makalede yer alıyor. Yarışmaya bundan sonra murat yıldırım devam edecek. Kim Milyoner Olmak İster Murat Yıldırım Kimdir sorusuna ilgili makaleden ulaşabilirsiniz.

: Başvuru yaptım neden cevap yok 🙂 ? Seçimlerinde çok başarılı olduklarını söyleyemiycem çünkü başvuru formunda baktıkları yerleri çok iyi tahmin edebiliyorum oraları süsleyecek kadar da yetenekliyim ama ilk başvurunun acemliği ve önemsememezlikten dolayı düz bir başvuru formuydu benim ki, ilginçleştirilmiş bir hayat hikayesi şov dünyasında prim yapar ana kıstas bu.

Dikkat ettiyseniz yarışma hikayelere öyle çok önem vermiyor, acı, trajik sorular bile sorulmuyor. Selçuk  bey’le muhabbet edebilme durumu 15 binden sonra geliyor hatta. ilk başta ne iş yapıyorsunuz ne ediyorsunuz gibi kısa bir giriş oluyor. tabii ki aslında gönül istiyor ki her başvuran yarışabilsin ancak bir yere kadar da başvuruda yazdıklarınız önemli.

Uygun görülme durumu. 2 kişi sırf şu başvuruları incelemek için çalışıyor ve 1.5 milyona yaklaştı başvurular, tabii fazla başvuruları, seçilemeyecek durumda olan başvuruları atarsak yarı yarıya düşer. 1 yıl önce başvuranlara dönüldüğü de oluyor, dün başvuranın arandığı da oluyor.

9 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucu